VİDEOLARDAKİ TRENDLER: Pavel Callta ölen annesine şarkı söylüyor, Mydy toksik ilişkilerle uğraşıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Pavel Callta Hatası

ko Chart'ta oy verin

TV ko'nun her perşembe saat 15:00'ten veya pazar günleri saat 10:00'dan sonra 3 gün geriye doğru HbbTV'deki kırmızı tuşla yayınladığı hit pard ko Chart'taki üç klibe de oy verebilirsiniz.

Pse Chyb, anneme ve hatalara çok şey borçlu olan Pavel Callta'ya ithaf edilmiştir. İtiraf etmeliyim ki, tıpkı oğullarım ve annelerimde olduğu gibi ona çok takıntılıydım ve aradan birkaç yıl geçmesine rağmen hayatım boyunca ona aşıktım. Cevap öncelikle onu nasıl algıladığımı ve son yıllarda bende neler olduğunu açıklıyor. Pavlo'nun tesellisi ve ilham kaynağı olan annesine kanser teşhisi konduğunda henüz yirmi yaşındaydı. O zamanlar ana müzik ve çalışma ortamı ona yardımcı oldu.

Pse Chyb'in yapımcılığını Ewa Farna, Katarzia ve Jana Kirschner gibi isimlerle işbirliği yapan Slovak yapımcılar Tom Lobb ve Martin Zaujec üstlendi. 40 yıllık şarkı için özel bir anlam taşıyan video klip, özellikle rap sanatçılarına yönelik benzersiz yaratımlarıyla tanınan video yapımcısı Jakub Stelzer tarafından hazırlandı.

Sabunlar Kırmızı Bayrak Geçidi

Geçtiğimiz yıl Mydy grubu, 2024 Eurovision Şarkı Yarışması'na yükselmek için bu şarkıyla mücadele etmişti. Şarkı ilk turu geçememişti ancak şarkıya, hit pard ko Chart'ta oy mücadelesi veren bir video eşlik etti.

Klibin arkasında yönetmen ve koreograf Zizoe yer alıyor. Clem mecazi olarak tasarlandı ve belki de başlangıçta toksik ilişkilerin küçük bir dramını tasvir etme niyetinde değildi. Muhtemelen onu her gördüğümüzde. Kırmızı yumurta, kötü ruhları hızlıca yiyeceğiniz anlamına gelir. Misafirin belirli bir yüzü yoktur çünkü kimliğini kolayca kaybederler. Zmeck Pan'da, herhangi birinin zehirli/toksik eski sevgilisini damgalayabilmesi için cinsiyetini açıklamak istemedik. Bonbonci evlenebileceğiniz ortakları temsil eder. Araştırmacı, elbette bir de “Kızıl Bayrak, uyan ama kimse göremiyor” diyen bir grup olduğunu açıkladı.

Pharrell Williams, Miley Cyrus Doktor (Çalıştır)

Bu şarkı üzerinde on yıldan fazla çalışıldı. Başlangıçta 2013 yılında Bangerz albümünde yer alması gerekiyordu. Zamanlamasını ve gerçekleştiğini biliyorum, ne zaman gerçekleştiğini. Ve Grammy Ödülleri'nden önce Pharrell ve ben şarkıyı yayınlamaktan bahsediyorduk ve hissettim sanki o kadar çok tesadüf vardı ki ve o an bana şimdinin doğru zaman olduğunu fark ettirdi. Miley Cyrus, bazen geçmişte yaşananların geçmişte olduğundan daha anlamlı olduğunu söylüyor.

Yirmi Bir Pilot Fazla Tazminat Verdi

Pse, Twenty One Pilots'un Clancy adını alacak ve 17 Mayıs'ta çıkması beklenen yeni albümünden. Tyler Joseph ve Paul Meany tarafından yazılmıştır. Video klip bizi kurgusal Hendek diyarına götürüyor ve heyecan verici bir atmosfer vaat ediyor. Clancy albümü, grubun Blurryface ile başladığı ve Trench, Scaled ve Icy ile devam ettiği alegorik bir destanı kapattı. Hayranlar pbhu'nun şu ana kadar sırlarla ve şifreli sorularla dolu olan son bölümünü sabırsızlıkla bekleyebilirler.