Ulica'dan ayrıldığım için üzgünüm. Rusev, karakterimin ölmeyeceğini, belki bir gün geri geleceğini umuyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
“Tamamen kendi başıma ayrılmaya karar vermedim ama bir şekilde bunu kabul ediyorum. Üzgünüm ama bu başka bir yere taşınmanın bir yolu olabilir ve belki de sağlıklıdır” diye devam ediyor. “Aslında bu karşılıklı anlaşmayla oluyor ve her şey iyi ve iyi ilişkiler içerisinde yürüyor. Ulica'yı seviyorum ve ona çok şey borçluyum çünkü beni görünür kıldı ve orada çok şey öğrendim. Bu benim için sadece bir avantajdı” diye ekliyor.

Anežka Rusev artık tamamen veda etmeden önce bir süre Vendula Maříková rolünde olacak. “Bana karakterin ölmeyeceği söylendi. Ve diğer yarıküreye bile geçmeyecek. Dolayısıyla geri dönmesi de ihtimal dahilinde” diyen oyuncu, daha önce birçok dizide ekranlarda yer almıştı.

Ailesi sayesinde tiyatro onun aşkı olmaya devam ediyor. Çocukluğunun büyük bir kısmını orada geçirdi. Tekrar sonsuz bir diziye katılıp katılmayacağı sorulduğunda şöyle yanıt veriyor: “Herhangi bir teklifi tamamen seçebilecek veya reddedebilecek bir konumda değilim.”

En son denediği yapım, Hırvat yazar Miro Gavran'ın Studio DVA'daki Kadınlar Hakkında Her Şey'dir. Monika Zoubková ve Kristýna Badinková Nováková ile birlikte rol alıyor. Rusev'e göre erkekler kadınlar hakkında her şeyi bilebilir mi? “Bence bilmemeleri iyi. Onlar hakkında da her şeyi bilmiyoruz ve bu yüzden araştırmaya devam ediyoruz” diyor.

Biraz linç oldu

Röportajdaki konuşma aynı zamanda geçen yaz sonunda Prima Eliška ve Damián televizyon dizilerine yağan eleştiri ve alay dalgasına da denk geldi. Yaşadığı en keyifli çekimlerden biriydi. Bu nedenle birçok kişinin tepkisi onu çok etkiledi. “Artık şunu söyleyebilirim, altı ay sonra yaralar iyileşti. Belki fazla hassas davrandım, belki de bunu kendime bir saldırı olarak algıladım. Ama yine de işe yaramadığı için üzgünüm” diye yorumunu yaptı.

Bu kadar şiddetli tepkilerin arkasında şarkıcı ve sunucu Emma Smetana'nın başrolde yer almasının olabileceğini mi düşünüyorlar? “Muhtemelen ama gerçekten hak edip etmediğini bilmiyorum. Çok fazla olduğunu düşündüm. Linç gibi” diye yanıtlıyor.

Tamamını yukarıdaki videodan izleyebileceğiniz veya iDNES.cz ve Spotify üzerinden podcast olarak dinleyebileceğiniz röportajda oyuncu Anežka Rusevová, kilo verme sürecinin nasıl ele alındığı konusunda rahatsız olup olmadığından bahsetti. Bir süre önce medyada çıkan bir haber ya da meslektaşları ona temposunu ve enerjisini azaltmasını söylediğinde nasıl tepki verdiğini. Ayrıca babası aktör Radan Rusev'i ve ara sıra yeterince şey yapmadığı hissini de hatırlıyor.