Nela Boudová, bir erkeğin genellikle her şeyin üstesinden gelebilecek bir kız istemediğini düşünüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Nela Boudov, teklif eksikliği nedeniyle Divadle na Fidlovace'deki yeni rolüne teşekkür etmek amacıyla Kuşları Çağır adlı oyunda görev alan oyuncuyu canlandıracak. Bir hafta içinde bir şarkının prömiyerini yapacak olan Vtkyn Vtkyn adlı konuk haberimizde yer alacak. Tom Svoboda burada kendi metnini düzenliyor; Seyirci Boudov'un yanı sıra Ivan Luptek'i II. John Paul rolünde görebilir. ve Vasil Fridrich. Yanlış mizahı, pedal oyuncusunu seviyorum.

Haber neyle ilgili olacak?
Vtkyn derin duyguları olan çok eğlenceli bir insan. Tom Svoboda, rolü alamayan inatçı bir Polonyalı aktör hakkında bir yazı yazdı. Bu yüzden oyunu oynuyor, hatta televizyon dışı programı bile var. Ve ilk olarak, daha sonra kendi evine taşınan John Paul II'yi yanlışlıkla seçti. Onu gören tek kişi o. Seni baştan çıkarırdı, uykusuz bir araba baştan çıkarıcıydı, onu sadece votka içtiğinde görürsün, bir sürü komik duruma düşer. Oyunun derin karanlığı öncelikle hayatta kendinizi kaybettiğiniz bir durumu konu alıyor. Bir oyuncunun başına gelenler diğer mesleklerden daha kolaydır: Duygularla çalışırsınız ve her an farklı bir karakter olursunuz.

Kadınlar dişil enerjinin ne olduğunu anladıklarında onunla çalışabilirler. Ben de yıllardır tişört meraklısıydım, bu yüzden en sevdiğim koyu renk.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla Uette 178 bin

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

Bugün katılın ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve bültenlerimize çevrimiçi ve ücretsiz erişim