Muhtemelen kendimi daha fazla sansürleyeceğim. Mirai Navrátil, bulvara neden kurşun verilsin diyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Yeni albümün adı cehennemde ptel anlamına geliyor. Mirai'nin telaşı yüzünden mi içti? Her kayda bir önsöz olarak yaklaşıyorum ve aslında bu temaya orada biraz değindim. İnsan belli bir yola girer çünkü bundan keyif alır, onu sever, bu kendini gerçekleştirmektir ve hayalini gerçekleştirir ama bir süre sonra insanların yok olmasını ister. Belki grupta birbirimize bu kadar yakın olmamızın nedeni de budur. Bu kadar yıldan sonra insanların bu kadar yaşlandığı tamamen açık değil, bazen bu durum meslektaşların başına geliyor, cevap verin.


On ya da on beş yıl sonra onlar için de aynı şey olur mu bilmiyorum ama şu anda durum böyle ve gruptaki herkesin kendi rolünün ve diğerinden ne beklemesi gerektiğinin farkında olmasına sevindim. Birlikte o kadar çok an ve keyif geçirdik ki, telaşlar ve O2 arnaları, yani duvarlarımda bir şeyler vardı ve bu deneyimle uzun bir süre devam etti, devam etti.


Tecrübe ve eleştiri konusunda yardım? Het'in farklı türleri vardır. Sen önemsizliklerle dolusun, fazla bir şey almıyorsun, sonra da akıl ve güç gibi şeylerin etrafındakileri etkileyebileceğini sanan sahte bir Chytrolinsk… Ruh halin için, içinde bulunduğun ruh hali için çok kötü. Bunda bir rolü olduğunu düşünüyorum ama duygusal bir anda, birkaç yaram, beş yaram varken mutlaka birilerinin yukarı çıkması gerekir.


Ayrıca grubun başarısının getirdiği sorumluluk ve sorumluluk konusunda da çok daha fazla hissediyorum. İnatçılık azalmaz, hatta artabilir. Libor Bouka'nın bu karanlıkla ilgili bir yazısını görmüştüm, aslında sadece hapishanede sürpriz yapılabileceğini söylüyordu. Önce genç adam ol, o seni affeder, eğer yaşlanırsan, tamam.


İnatlaşma azaldı ama ritüellere yardım etVe böylece ritüeller size yardımcı olacaktır, Miraie durumunda Wim Hof veya buz duşuna göre nefes alacaksınız. Avcının tutunduğu kavrama noktaları işe yarar ama yine de aynı acıyı verir. Bir turnenin yedinci standart konseri olduğunda, sizin için o kadar da yoğun değil ama sizin gibi insanlar için Melek Ödülleri, ki bu her hafta sonu olmuyor ve ben ünlü birini göreceğim, o yüzden şunu düşüneceğim: bunu yapıyor ve belki de diğerlerinden biraz daha fazla yapıyor, diye açıklıyor.


Röportajda ayrıca sosyal medyada Mirai hakkında bir şaka yaptı, bu da magazin dergileri tarafından fark edildi ve Mirai'nin eşcinsel olduğuna dair büyük bir ifşaya dönüştü. Bu zpvk vc sansürlenecek mi? Muhtemelen olan budur. Sonuna kadar gideceğimden değil ama bulvar çoğu zaman biraz geriye doğru eğiliyor, böylece onlarla savaşan kişi olmaktan yorulmuyorum. Neden onlara bir tür şakadan veya kişisel hayatımdan bilgilerden bahsedeyim ki? Bu yüzden, sizin arkadaşlarım arasında olduğunuz kadar açık bir şekilde size karşı açık konuşmamam mümkün, cevap verin.


Röportajda yaz şenlikleri, yurt dışında çalmak, Spotify'daki istatistikleri takip etmek, konser öncesi alkol veya yeni şarkıların yaratılması hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Slavce veya Andlech'teki atmosfer göz önüne alındığında, muhtemelen hiçbir zaman Amerikan Grammy'lerindeki kadar rahat olamayacağını ve benim Çek doğamın bundan nasıl sorumlu olabileceğini de gördü.