Ivan Trojan, kendine olan inançsızlığın şaşırtıcı derecede hala güçlü olduğunu itiraf ediyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz yıl Karlovy Vary festivali, Ivan Trojan'a, sinemaya ömür boyu katkı sağlayan yerli yıldızlara verilen Festival Başkanı Ödülü'nü verdi. Ve son çeyrek yüzyılın en çok takdir edilen ve en çok istihdam edilen aktörümüzün başarısı yadsınamaz, çok erken ısırmıyor musunuz görmek için sesleri duyalım. Henüz edestina'daki kırmızı kutlamanın sonunda olan ve önünde en azından yeterince sanatsal iz bulunan bir aktör neden onu almaya gelir?

Görünüşe göre aynı zamanda Ivan Trojan'ın mesleğinde ve yaklaşımında gerçekten olağanüstü olması nedeniyle. Bu, yine Nisan ayında, Petr Zelenka'nın yönettiği, bir buçuk saat boyunca sahneden ayrılmadığı başka bir teatral yenilikle kanıtlanıyor. Tek oyunculu bir oyun yapmayı özellikle istediğimden değil ama yapmadığım birkaç şeyden biri bu. Bu yüzden kendimi motive etmek, bildiklerimin dışına çıkmak için kendimi zorlamak için bunu deneyeceğimi düşündüm, bunu röportajda açıkladım.

Evde ikiniz de ödüllerle dolu vitrinime bakıyorsunuz. Ve bunu sırf kendime işe gitme cesaretini vermek için yapıyorum.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim