İNCELEME: Üç Burialının albümleri içerikten çok konseptleriyle etkiliyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Tüm bu albümlerin bestecisi ve yapımcısı Ji Burian tarafından tutuklandı. Southpaw gitar grubunun solisti Gregory Finn olarak geçirdiğim zamanları biliyorum, bugün kalan küçük ikinci kişiliği Kaptan Demo'yu harcıyor ve ordudaki meslektaşlarıyla albümler üretiyor. Hizmetleri, örneğin Emma Smetana, Natlie Kocbov, Berenika Kohoutov veya Tom Klus tarafından kullanıldı.

Artan yaş sırasına göre ele alacağız. Kullanıcı arayüzüm için müzik, oğlum Alvin'in babası Jim ile olan işbirliğinin sonucudur. Alvin'in yavaş şarkısının arkasında yarım saatlik müzikal ve lirik dudak koleksiyonu bile yok Hey, kahretsin, bu şarkıyı çaldığına sevindim ve aynı şekilde devam ediyor.

Kullanıcı arayüzüm için müzik

20 %

Alvin Burian

Alvin'in çabasını ve hırsını takdir edebilirsiniz ama onu pek dinlemeyin. Akranları ve arkadaşları Karate, Seni takdir etmiyorum ya da Sadece köşede gibi şarkılarla çok eğlendiler ama bu bir merak konusu, bir köpeğin ölümüne dayanabilecek bir şarkı değil.

Southpaw's Heart Wins'in kapağına ve ismine bakıldığında, hafıza kısaca Southpaw'ın 2006 tarihli Heart Disk adlı çift albümünü anımsatıyor. Elektronik zeminde bu şekilde hareket ediyoruz, yapımcı Burian sanki besteci Burian'a üstünlük sağlıyormuş gibi. . Albüm pek ilerlemiyor, Kuşlar'ın tanıtımına katlanmak zorundasınız, bir köpek diğerine farklı seslerle cıvıldıyor ama bir sonraki fikir gelmedi.

Ji Burian benim en sevdiğim terrik ama gösterişli ve sinematografik açıdan muhteşem ses duvarıdır. Southpaw günlerinde, fırınlarda sadece gitar çalınırken bile böyle düşünüyordu.

Sadece birkaç yıl önce Burian'ın güçlü melodiler için 5 tanesi vardı; bunlar olmadan pop, elektronik müzik veya gitarlar yapamazdı. Bu noktada mümkünse Kalp Kazanır. Haydi, Geçmiş Yaşamlarımı Hala Hatırlıyorum'daki breakbeat ritimlerinin havası gibi küçük bir şeyi yakalayalım, ama hiçbir şey sizde onu tekrar tekrar dinlemek istemeye neden olmaz.

Şarkılar dokunaklıdır (Chasing Dragon) veya destansı bir ses manzarasıyla sarhoş olur, ancak kendinizi fazla kaptırmayın. Zaman sıkıntısı yok, özellikle sakıncalı sözel ve vokal ifadeye sahip bir konuk rapçi, daha da çarpık. e, Lvcas Dope adlı bir kişinin katkılarıyla Beyaz Ateş hakkındadır.

Tüm fenomenlerden en uzak olanı Jan Burian'ın İyi rüyalar kitabıdır! Dördüncüsü, tipik kelime kancaları ve komik inançlarla dolu dörtlük metinler sayesinde, çoğu zaman içlerinde gizli, dışı dolu bir tür bulunur. Bir artı, Burianv'ın ironik bir şekilde bugünden itibaren tipik olarak (kendisi) olmasıdır.

Müzik ve aranjman açısından bakıldığında yine benzer bir model veya elektronik, ancak muhteşem albüm uzunluğunu kaydetme çabası bir şekilde boşuna. Sonuçta bunlar pratik olarak aynı gövdeden gelen plakalardır. Üstelik projenin tamamının konsepti içerikten daha önemlidir.