Geleneksel Borsa Ve Kripto Para Borsası

Bakec

Member
Geleneksel Borsa Ve Kripto Para Borsası
Borsa içerisinde birden çok kripto para ve alt coinler bulunmaktadır. Bu nedenle işlemin yapıldığı türe göre ve yatırımcının işlem yapmak istediği türe göre farklılıklar yaşanabilmektedir. Gerçek para ile işlem yapabilirsiniz ve sadece gerçek par aile değil kripto para ile işlemin gerçekleştiği borsalara da yönelebilirsiniz.

Hali hazırda bulunan bir kripto paranız varsa kripto para borsalarına bakarak ve inceleyerek başka bir kripto para türüne çevirebilir ve yatırımınızdan maksimum düzeyde fayda sağlayabilirsiniz. Bu borsa hitap ettiği müşterisine göre iki farklı kolda incelenir. Sadece belli bölgelerde ve kendi bölgesinde işlem yapmakta olan borsalar ve dünya genelinde hizmet vermekte olan borsalar olarak ikiye ayrılır.

Bölgesel bazlı borsalar Türkiye Cumhuriyeti’nin uyguladığı politikalara ve belgelere uygun şekilde işlem yapan kişiler ile alışveriş yapmaktadır. Global bazlı borsalar ise dünya çapında hizmet vererek, herhangi bir belge ya da bir bağlayıcılığın olmadığı kripto para borsaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Global tarzda çalışa kripto para borsaları TL, Dolar, Euro gibi gerçek paralar ile işlem yapmayı tercih etmektedir.