Filip Renč, serimizde yalnızca Çek katil ve soyguncuların kartvizitlerinin yer aldığını söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Karln Festival Müzikal Tiyatrosu'nun Küçük Rüya'sını açmasının üzerinden bir yıl bile geçmedi. Çanta bu kadar kısa sürede başbakanı temsil ediyor. Bu sefer, hem Erben'in klasik kısa öyküsünden hem de 1973 yapımı sessiz klasik film Vlasta Janekov'dan uyarlanan aile oyunu Zlatovlska olacak. İlk kez Salı günü burada sahnelenecek olan müzikal prodüksiyonun yönetmenliğini Filip Ren üstleniyor. .

İlk çocuk müzikali için mi?
Uzun zamandır bir hayalimi gerçekleştiriyorum. Kızımın gidebileceği bir şey yarat. Stil sahibi Sofinka'm ve ben bir aile etkinliğine gitmek istediğimizde, Prag'da çok az sayıda vardı ve biletleri tükendi. Aptalca bir şekilde tiyatronun, normalde yalnızca cep telefonu veya yabancı animasyon dizileri izleyen, çok fazla şiddet, şiddet ve robotların olduğu çocukların kültürel eğitimine yardımcı olmaya değer olduğunu düşünüyorum.

Bu yüzden görsel olarak çocuklarınızın evindeki küçük bir kukla tiyatrosuna benzeyecek klasik bir Esque güzelliğine yönelmek istedim. Rengarenk, rengarenk, büyük bir teknik desteği olmayan projeksiyonlar. Öyle ki böyle bir tiyatro iki kale ve kalede bile oynanabilir. Ama burada, Karln'da elbette bunu ışıklarla, teknolojiyle ve dekorasyonlarla renklendireceğiz.

Elli dakikalık filmin arasına onlarca dakikalık reklam serpiştirdiler ve bu samimi deneyimi tamamen mahvetti. İşte o zaman izleyicisini kaybetti ve insanlar başka bir kanala geçti.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim