Wyfe grubundan Martyn Starý, Taylor Swift'in davulcusunun bize enerji verdiğini söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Biraz tuhaf olduğunu biliyorum ama bir gün ona Instagram'dan yazdım ve benimle uzaktan davul seansı yapıp yapamayacağını sordum. Yarım şarkıyla cevap verdi. Hoşuna gitti, o yüzden şişirdi. O bir profesyonel, ilk versiyondan bu yana tam bir patlama oldu. Taylor Swift ve Lana del Rey'in yanı sıra çok sevdiğim plaklarda çalıyor, sizin grubunuz Bleachers. Dolayısıyla kişisel olarak Star'a gidip yabancı dildeki müzik terminolojisini uzaktan davul seansının tam olarak ne anlama geldiğini anlatmak benim için büyük bir memnuniyet ve mutluluk.

Temelde Sean, Prag'ın güneyinde Brooklyn'deki stüdyosundaydı ve çevrimiçiydi ve biz tanışmadık bile. Kaydedilen parçaları ileri geri gönderdik. Aynı zamanda stüdyoda enstrümantal kısımlar tamamlandı, ardından vokalleri Parlay stüdyosunda kaydettik. Ve komik olan şu ki, bu şarkı ilk kez İtalya'daki otel odamda, Lenny ile çaldığımız yerde kaydedilmişti (Martyn Star ve davulcu Adam Vychodil de onun destek grubunda çalıyordu, nota kırmızısı) ve hatta ana motiflerden biri de orada kaydedilmişti. annemin mutfağında bir cep telefonu Star, çılgın zamanlar yaşıyoruz diyor.

Wyfe'nin kendilerini indie pop, akılda kalıcı indie rock olarak tanımladığı ve etkilendikleri arasında ada gitarları ve Smashing Pumpkins veya Dinosaur Jr gibi doksanların gruplarının da yer aldığı göz önüne alındığında, mevcut süperstar ve vudoyptom Taylor Swift'e duyulan sevgi biraz şaşırtıcı olabilir.

Taylor Swift 1989'u çıkardığından beri en sevdiğim pop sanatçısıydı. Kendisi dahi bir besteci ve iş kadınıdır. Mm rd ve Lana del Rey, snm Taylor Swift önemli bir vc paylaşıyor. Yapımcı Jack Antonoff, sayesinde bağımsız müzik unsurları ana akım haline geldi. Peki Jack Antonoff'un Sean Hutchinson'la ne ilgisi var? Bleachers grubunu bir araya getirin. Her şeyin bu şekilde bir araya geldiğini açıklıyor.

Wyfe'nin geri kalanının Hutchinson'ın misafirperverliğini kayıtlara nasıl geçirdiği sorusuna Star'ın cevabı oldukça bekleniyordu: Böyle bir şey yok.

Ayrıca albümün renk paletine mesafe ve yeni enerji getirdi. Partim, olaylara bizden farklı bakan insanlarla işbirliği yaparak yönetiliyor. avcı bundan çok şey alacaktır.

İlk yabancı albümle ilgili değildi, acaba hiç merak ettiniz mi? Mastering'i geçmişte Oasis ve Blur gruplarının kayıtlarıyla ilgilenen Andy Baldwin yaptı.

Onun ustalığının bizim tarzımızdaki gitar gruplarının sahip olabileceği en üst düzeyde olduğuna dair bir ipucu aldık. Ve bu doğruydu. Onun için yaptığı Beaufort parçasının muhtemelen şimdiye kadar duyduğum en gürültülü şey olması pek de gurur verici değil.

Müzik olmadan yapamazdım

Biraz da Do You Ever Wonder albümünde kalalım mı? Star'a göre Wyfe'nin onu iyi bir zihinsel durumdayken kaydettiği bir sır değil, bu da sesine yansıdı.

Gerçekten pek çok ortak noktamız vardı. Çok özel ayrıntılara girmek istemiyorum ama başına gelenler kayıtlarda büyük iz bıraktı. Çıktı, ilk albümümüz değildi. Kişisel olarak, eğer müzikte son iki yıl olmasaydı, her konuda nasıl ustalaşacağımı ve eğer ustalaşsaydım, bu konuda nasıl ustalaşacağımı biliyorum. Bu bir terapiydi ve çok saftım.

Ancak karamsar bir ruh halinde hareket etmemek için Wyfe, hayranlarına mevcut çalışmadan oldukça farklı olması gereken EP şeklinde bir sürpriz hazırlıyor.

Mevcut rekoru tanıtmak istiyoruz ancak şu anda yeni materyaller üzerinde çalışıyoruz. Bu sene başarıp başaramayacağımız bir soru ama hayatımda bir kez olsun gerçekten zor bir plak çekme hayalim vardı. Artık grupta olmadığımı öğrendim, diye bitirdi Martyn Star.