White Lotus, Rusya yanlısı bir aktörü Sırbistan'dan kovdu. Ben de barınaklarda acı çektim, diye hatırladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Milo Bikovi ile yollarımızı ayırdık, yerine başkası gelecek. Strun, HBO'ya durağan Sırp aktörün Bl lotus dizisinde rol almayacağı yönünde yorum yaptı.

Ukrayna Dışişleri Bakanlığı'nın, sosyal medyada beklenen televizyondan kendisini koruması gerektiğini protesto etmesi üzerine açtığı dava, bir haftadan kısa bir süre sonra sona erdi.

Örneğin Ocak ayının sonunda Dışişleri Bakanlığı, soykırımı ve International First Nations'ı destekleyen biriyle işbirliği yapmanın uygun olup olmayacağı konusunda HBO şirketine başvurdu. Daha sonra Instagram'da Bikov'ların Soykırım Destekçileri yazan bir tabela çizdiği bir bisiklet paylaşıldı.

Biko'ya yaptığı resmi açıklamada, böyle bir yatırımın sonucunun saçmalığın zaferi ve sanatın yenilgisi olacağını söyledi. Sırp aktör, del açısından Ukraynalı bir diken: Rus inancını kazanmış, ülkede yaşıyor ve uzun süre bunu övüyor. Rusya tarafından yüzlerce kez Kırım'ı ziyaret etti ve Ukrayna topraklarına giriş yasağını duyurdu. Ancak Pukin Madalyası'nın galibi henüz iki yıllık galibiyet serisini tamamlayamadı. Sadece dünyada kurtlar kalmasaydı mutlu olacağını ifade etti. Neurit, her çatışmanın kendine özgü koşulları olduğunu ekledi.

Ukrayna'ya yönelik topyekün işgalin başlangıcından bu yana Rusya'yı destekleyen Rus vatandaşlığına sahip Sırp aktör Milo Bikovi, “Rusya'nın sanat ve kültürüne hizmet” nedeniyle Rusya ödülleri alıyor, geçici olarak işgal edilen Kırım'da Rusya'nın televizyon programlarında yer alıyor, ve şimdi HBO'nun The White Lotus Sezon 3'ünde rol alacak.

@hbo, soykırımı destekleyen ve uluslararası hukuku ihlal eden biriyle çalışman senin için uygun mu?

24 Ocak 2024, 16:00 pspvek arşivlendi: 5 Kasım 2024, 15:47.

Kurt sorunu, Amerikan film sunucusu Deadline tarafından aktarılan açıklamasında yansıtılmadı. Kurtların karıştığı bir ülkede büyüdüm. On bir yaşımdayken, memleketim ve memleketim bombalanırken, gece gündüz barınaklarda yemek pişirerek geçirdim. Bikovi, elli yıl önce Sırbistan'ın NATO güçleri tarafından bombalanmasıyla ilgili yaptığı yorumda, kimsenin başına böyle bir yıkım gelmesini istemeyeceğimi söyledi. Mart ve Haziran 1999 arasındaki operasyon, Kosovalı Arnavutlara yönelik şiddeti önlemeyi amaçlıyordu ve Yugoslav ordusunun Kosova topraklarından çekilmesiyle sonuçlandı. Sadece Sırbistan'ın sivil nüfusunun uğradığı kayıplar nedeniyle değil, bu eylem hala çok tartışmalı.

Meslektaşlarımla birlikte son derece takdir ettiğim ve derin saygı duyduğum bir televizyon dizisi olan Blho lotos'a seçilmekten onur duydum. Bikovi, “Ancak sanatın sınırı geçmesi nedeniyle şansım pek mümkün değil ve bütünlüğümü ihlal edecek günlük bir depozitoyu kabul etmeyeceğim.” dedi.

Hatta Sırbistan Dışişleri Bakanlığı, Tanjug basın ajansı aracılığıyla Bikovi'ye yönelik soykırımı desteklediği yönündeki suçlamanın gerçeğe dayanmadığını ve kendisinin bu Balkan ülkesinin sahip olduğu en takdir edilen yeteneklerden biri olduğunu belirterek yerlisini bile savundu. üretilmiş.

Blho nilüferinin her bir çığlığı önce trajikomik bir şekilde otelin içinde kapatılıyor. Serinin popüler ve beğenilen hicvisi her defasında farklı bir mekân seçmiştir: İlk seri Hawaii'de, ikincisi ise Sicilya'da geçmiştir. 2025'te vahşi doğaya ulaşan ilk teyze, şimdi Tayland'da.

Burada da kahramanın misafirleri ve hayali otel Bl lotos'un şube çalışanları olacak. Bir Rus sağlık gurusunun yatağında kendisini Biko'yla tanıştırmak zorunda kaldı. Mike White'ın dizisi şu ana kadar Altın Küre'ye beş adaylık kazandırdı ve kendisi bunlardan ikisini dönüştürdü. İki dizinin şu ana kadar öne çıkan karakteri Amerikalı oyuncu Jennifer Coolidge oldu.