Westinghouse: Westinghouse Pi ve Quantum TV’ler Hindistan’da piyasaya sürüldü

MyHoca

New member

Hindistan pazarındaki erişimini genişletmek amacıyla, Batı EviTanınmış bir Amerikan tüketici elektroniği şirketi, yakın zamanda iki yeni televizyon serisini piyasaya sürdü: kuantum serisi ve Pi serisi. Bu modeller, Hintli müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara benzersiz bir görüntüleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.
Westinghouse Pi Dizi TV’ler
Önemli bir yükseltmeden geçen Pi serisi şimdi iki yeni model içeriyor: Linux işletim sistemli 24 inç HD Ready (1366×768) ve 40 inç Full HD (1920×1080). Her iki modelde de 512 MB RAM, 4 GB ROM, 2 HDMI bağlantısı ve 2 USB bağlantı noktası bulunur, bu da onları üst düzey cihazlar yapar. Ayrıca modeller, 24 inçte 20W ve 40 inçte 30W olan Alttan Ateşleme tipi 2 hoparlörler, koaksiyel teknolojili dijital ses çıkışı ve dijital gürültü filtresi, A35x4 işlemci (chipset) ve 300 nit. Smart HD Ready TV ayrıca Google Play Store’dan YouTube, Prime Video, Sony Liv ve Zee5 dahil çok çeşitli uygulama ve oyunlar sunar.
Westinghouse Kuantum Serisi televizyonlar
Öte yandan, Westinghouse Kuantum 55 inç TV dizisi, şirketin sunduğu birinci sınıf çerçevesiz Android TV modelidir. DLED ekran tipi ve 4K Ultra HD (3840×2160) çözünürlüğe sahip bu TV modeli, izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıca ana ekranda dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldıran Dijital Gürültü Filtresi, A35*4 işlemci (chipset) ve 2 GB RAM ve 8 GB ROM ile güçlü performans sunan IPS paneli bulunur. Ayrıca TV’de 3 adet HDMI bağlantısı ve 2 adet USB bağlantı noktası bulunur, bu da kullanıcıların farklı cihazları bağlamasını kolaylaştırır.
8 Mart 2023’ten itibaren Westinghouse Pi ve Quantum serileri yalnızca Amazon’da satışa sunulacak ve müşterilerin bu son teknoloji cihazları satın almalarını kolaylaştıracak. Westinghouse Pi serisi 24″ HD TV’nin maliyeti Rs. 6.999, 40 inç FHD TV’nin maliyeti Rs. 13.499 ve Westinghouse Quantum 55″ UHD TV’nin maliyeti Rs. 29.999.
Pallavi Singh MarwahBaşkan Yardımcısı, Super Plastronics PVT LTD (SPPL), münhasır marka lisans sahibi Westinghouse TV Hindistan’da, “Birkaç ay önce, Hindistan’da Pi serisini tanıttık ve 32 inç’i piyasaya sürdük ve sevgili tüketicilerden olağanüstü tepkiler aldık. Pi serisine yapılan yeni eklemeler ve yeni seri Quantum’un lansmanı, başarımıza ulaşmamıza yardımcı olacak. Hintli tüketicilere e-ticaret pazarında rekabetçi bir maliyetle birinci sınıf TV’lere erişim sağlama hedefi.