VİDEOLARDAKİ TRENDLER: Mirai yeni albümüyle ilgili tanıtım yapıyor, Yungblud cehennemi düşünüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Mirai-Nesp

ko Chart'ta oy verin

TV ko'nun her perşembe saat 15:00'ten veya pazar günleri saat 10:00'dan sonra 3 gün geriye doğru HbbTV'deki kırmızı tuşla yayınladığı hit pard ko Chart'taki üç klibe de oy verebilirsiniz.

Şarkının yazarı bana uzun bir aşkı hatırlatan Mirai Navrtil'di ama çabuk bitti. Şarkıların yapımcısı geleneksel olarak Ondej Fiedler, diğer adıyla fiedlerski'dir. Klip Mirai tarafından, örneğin Ben Cristovao veya Sofian Medjmedje'nin görsellerinden sorumlu olan Butterfly Kids ekibiyle çekildi.

Mirai grubunun dördüncü albümü yaz aylarında yayınlanmalı ve grubun on üç Çek şehrini doldurduğu ve müziğin yanı sıra, asla olmayacak kişisel bir temas vaat ettiği Mirai Yaz Festivallerinde hayranların duyduğu canlı yeni şarkılar yayınlanmalı. sıradan bir konserde mümkün. Olan her şeye damgamızı vuracağız ve bu, düşünüp koyabileceğimiz harika yiyecek ve içecekler ya da bizim konserimiz olmaktan uzak programın kendisi olacak. Etkinliğin başlangıcında akustik olarak da gerçekleştirilecek ve akşam saatlerinde de büyük bir gösteri gerçekleştirilecek. Ayrıca DJ olacağımız parti sonu partisiyle de ilgileneceğiz, söz Mirai.

Yungblud feat Lil Yachty (BTS) – When We Die (Hala Kafayı Alabilir miyiz?)

İngiliz rock grubu When We Die (Can We Get High?) şarkısında cennet ve cehennemi düşünüyordu. Kendi kendine gerçekte nereye varacağını ve orada ne yapacağını sorar.

Yeni müzik yapmak için New Orleans'a gittiğimde yazdığım ilk şarkılardan biriydi. Bunu yazdığımda Lil Yachty'nin bu konuda söyleyecek bir şeyleri olduğunu biliyordum. Haberi Atlanta'da çektiği saykodelik müzik videosuyla duyuran Yungblud, “Bu konuda gerçekten heyecanlıyım” dedi.

Tamamen Hiçbir Şey ve Iam Oskar ve Skelly Zvisl

Rapçi ve yapımcı Totally Nothin, tek Zvisl'i yaratmak için meslektaşları Iam Oskar ve Skelly ile birlikte çalıştı. Bu şarkıdan önce, kaotik ve çeşitli bir cinsel ve partner hayatına yol açan bir uyuşturucu bağımlılığıyla karşılaşan genç bir kadını konu alıyor. Kendi kimliğini ve hayatın anlamını arayan, ulaşılması imkansız gibi görünen gerçek bir bağ ve anlayışa özlem duyan genç nesil, gölge gününüzü silecektir.

Yapımcılar Leetay, Rainer ve DJ Kadr single'ın müzik prodüksiyonundan sorumlu. Modern punk-rap ve DnB'nin birleşimidir. Dolayısıyla Zvisl single'ı, bu sanatçıların gece ve gündüz birlikte seyahat edecekleri yaklaşan Waves turnesinin aynı şarkısıydı.

Küçük Büyük ve Küçük Kardeş Nora – Hardstyle Balık

Masadaki yeni çılgın haber ise Baby Shark'ın iki gündür md'de olmadığını gösteriyor. Bu single için Los Angeles grubu Little Big, şarkıcı AronChupy'nin küçük kız kardeşi olan ve Little Sis Nora rolünü oynayan İsveçli şarkıcı Nora Ekberg ile bir araya geldi. Yapımcılığını AronChupa'nın üstlendiği yeni parça, Little Big'in hicivlere ve alışılmadık görsellere meydan okuyan imzasını taşıyan sesine sahip.