VİDEOLARDAKİ TRENDLER: Angel ödüllü Pam Rabbit film için bir şarkı yazdı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Pam Tavşan ve Meleği
| Fotoğraf: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Pam Tavşan – Birlikte Yalnız

Óčko Grafiğinde oy verin

TV Óčko'nun her perşembe saat 15:00'ten itibaren yayınladığı Óčko Chart'ın hit geçit törenindeki dört klibin tamamına veya Pazar günü saat 10:00'dan itibaren ve 3 gün sonra HbbTV'deki kırmızı düğmeyi kullanarak tekrar yayınlanan programa oy verebilirsiniz.

Ermeni kökenli Çek şarkıcı ve söz yazarı Pam Rabbit, I Love the Internet albümüyle yılın solo sanatçısı Anděl ödülünün sahibi oldu. Şimdi Gabriela Sittová'nın yönettiği Společné sami filmi için yaratılan yeni bir uzun metrajlı filmle geliyor.

“Gabi ile gerçekten oturduk. Müziğimi dinledi ve bu yüzden bana yaklaştı. Daha sonra filmin demo versiyonunu gördüm ve sözlerini buna göre yazdım” diye açıkladı Pam Rabbit, Óčko Chart programında.

“Sadece ikinci versiyon geçti, ilkiyle birlikte evime gönderildim ki bu da uzun zaman sonra başıma geldi. Bu beni motive etti ve mutluyum. İkinci metin daha iyi” diye ekledi.

Birlikte Tek Başına, her biri kendi sorunlarını yaşayan farklı öğrencilerin hayatlarını konu alan bir drama filmi. Jindřich Žampa, Štěpán Tuček veya Natálie Grossová ana rolleri oynayacak. Filmin mayıs ayında sinemalara gitmesi gerekiyor.

Scooter X Finch – Posse Yeniden Yüklendi

Scooter'ın 2001'deki hiti yeni bir kılıkla geri döndü. Şarkıcı HP Baxxter bir kez daha rapçi Finch'i işbirliği yapmaya davet etti. Şarkı, Alman grubun otuzuncu yıldönümünü kutlamak için Mart ayında çıkardığı Open Your Mind And Your Trousers albümünden.

Scooter şu anda Thirty, Rough and Dirty turnesiyle Avrupa'yı geziyor. Temmuz ayında Venátská festivalinde sahne alacak! Liberec'te.

Yirmi Bir Pilot – Gelecek Dönem

Twenty One Pilot grubu, 17 Mayıs'ta yeni albümleri Clancy'yi yayınlamaya hazırlanıyor ve aynı zamanda turneye çıkacak. Kuzey Amerika ayağı 15 Ağustos'ta Denver'daki Ball Arena'da başlayacak ve 12 Ekim'de Minneapolis'teki Target Center'da sona erecek.

Bunu Kasım ayında Avustralya ve Yeni Zelanda'da konserler takip edecek, 2025 baharında Avrupa ve Büyük Britanya'da konserler planlanıyor. Bunun kapsamında Tyler Joseph ve Josh Dun ikilisi de bize gelecek. Prag konserleri 12 Nisan 2025'te O2 arenada gerçekleşecek.

Sima – Senin Gülün

Slovak şarkıcı Sima, bu şarkısıyla birkaç günde neredeyse yarım milyon izlenme toplayarak YouTube müzik trendlerinde birinci sırayı aldı. Metnin yazarı Sima, müziği arkadaşı Gajlo tarafından bestelendi. Sima, bir dans şarkısıyla tüm kafirlere bir mesaj gönderir.