VİDEO: Yaz bana güç veriyor. Anna Julie Slováčková yeni bir şarkı sunuyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Ocak 2023'te grupla birlikte çıkardığımız Osudov albümünden sonra bir süre yeni şarkı yayınlamak istemedim. Ancak Neekan çalıştı ve yapımcı Igor Ochepovsky ile Lto'yu bir öğleden sonra bir araya getirdik, diyor Anna Julie.

Lto single'ının video klibi, Anna Julia'nın müzik kariyerinde şu ana kadarki ilk kliptir ve tamamı stüdyoda, özellikle 11. salonda çekilmiştir. Martin estek tarafından yönetilmiştir, daha önceki birçok müzik videosuyla aynıdır ve prodüksiyon Igor Ochepovsky tarafından yapıldı.

Bu sefer klibi sayfaya değil görsel sayfaya koyuyoruz. Lto şarkısı kadar minimalist olmasını istedik. Dominika Navrtila'nın stili, gruptaki paraku'm olan ma Kju'yu Güneş'in elçisi olarak tanımladı. Ben bir tanrıça olarak, o da sağ elim olarak, açıklanan rüyaya yönelik benliği tutan kadınsı sözcüklere sahibim.

Sadece klip değil, yaz köpeği şu ana kadar yaptığım çalışmalardan çok farklı. Metin oldukça belirsiz, içinde her şeyi bulabilirsiniz. Daniel Holm'la birlikte yazdığımızda sanki bir erkeğe şarkı söylüyormuşum gibi ve aynı zamanda bir kıza şarkı söylüyormuşum gibi olmasını istedik. Ben iki şey istiyorum, aşk, özgürlük ve aynı şey onun için de, partnerim Anna Julie Slovkov için de geçerli olmalı.