VİDEO: Wild ve Ensk. Plamen tan şarkısının klibinde Kateina Marie Tich

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Alev vahşiliğin ve kadınlığın köpeğidir. Bazen bir an için iyi olduğu gerçeği hakkında. Kaybedileni kaybetmeyin. Her avcının kendine ait sakin ve nazik bir yanının olmasıyla ilgilidir. Bir o kadar da vahşi ve kadınsı değil. Kateina Marie Tich’e göre bunları karşılayabilmek güzel.

Her zaman dans etmek istedim. Hemen bunu yazmaya koyuldum. Hareketler muhteşem dansçı Elika Bolekov tarafından hazırlandı. Aslında ilk kez gerçekten bronzlaşıyordum ve bu özgürleştirici ve ilham vericiydi. Sonuçta Elika fikrimi ve psniki’nin hareket halindeki vizyonunu geliştirmeme yardımcı oldu.

Kateina, Sami (2020) albümünün çıkışından bu yana uzun bir yol kat etti ve kariyerinde birçok önemli olay gerçekleşti. Merhum David Stypka Bandjeez’in grubuyla çalışmaya başladı, Yılın Keşfi kategorisinde Melek ödülünü kazandı, Marty Kubiov’un 80. doğum günü için Lucerne’de bir konser verdi ve Başkan Petr Pavel’in İkinci Kale’deki açılışına davet edildi. Prag Kalesi.

Kateina Marie Tich’in ikinci albümü Ocak 2024’te SinglTon etiketiyle yayınlanacak.