VİDEO: Video klipte Janek Ledecký meleklerin önünde eğiliyor ve yeni bir albüm üzerinde çalışıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
“Geçen yazın açık hava konserlerinde ve Noel turnesinde Don't Touch the Angels şarkısını denedim. Hiçbir haberimin bu kadar tepki aldığı hiç başıma gelmemişti, bu yüzden onu daha da ileriye taşıyacak bir görselle donatmaya karar verdim” diyor Janek Ledecký klip hakkında.

Yazar David Van'a bahse girdi. “Yeni sirke karşı büyük bir zaafım var ve bu işin içinde olanların koruyucu meleklere herkesten daha çok ihtiyacı var. Ama belki de onlar bizim koruyucu meleklerimizdir ve yaptıkları şey sadece onları bizimle bekleyen her şey için eğitim vermektir” diye açıklıyor Janek Ledecký.

Yapımcılığını Sarah & The Adams'ın üstlendiği single, 2023 sonbaharında tema şarkısı olarak yer aldığı müzikal komedi Forget Shakespeare!'in galasından hemen önce yayınlandı.

Ledecky ayrıca Don't Touch Angels şarkısını kaydederken hiç niyeti olmadan yeni bir albüm üzerinde çalışmaya başladığını da itiraf etti. Dolayısıyla bu yılın planları bu ruhla olacak.