VİDEO: Ledeck, Shakespeare’i Unut isminin cüretkar olduğunu söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Hybernia Tiyatrosu’nun şu anki yeniliği Zapomete na Shakespearea, Janek Ledecky’nin yepyeni bir müzikali. iDNES.cz’e, öğrencileri utandırmaktan zevk aldığım için zaman zaman tiyatroya gittiğimi açıkladı. Genç bir şarkıcı ve besteci için bu konser dünyadan bir adım uzakta.

Son galasıyla sona ermesini engellemeye karar veren bir tiyatronun vefatına ilişkin ilk haber; iptal edilen tiyatro tatilleri pahasına bile. Ne pahasına olursa olsun çok sevdikleri hayallerini kurtarmak için mücadele eden bir tiyatro grubudur. Shakespeare’i Unutun adını seçtim ve ne kadar cüretkâr olduğum hakkında hiçbir fikrim yoktu. Pazar günkü test bana pitonu çıplak ayağımla sürttüğümü gösterdi. Yazar, William’ın bunu her zaman yukarıdan izlediğini, izlediğini ve bildirdiğini belirtiyor ve aşağıda göstermeye çalıştığım duygunun en az onda birini elde etmeyi başaracağını umuyor. O zaman divo bundan keyif alacaktır.

Sakin olacağım: Deneyebilirsin, sorabilirsin ama Shakespeare’i unutma, Lucie Vondrkov, Ivana Korolov, Ernesto Ekan ve Vclav Kopta’nın başrolleri oynayacağı müzikal için Ledeck’e gidelim. .

Semafor Tiyatrosu ile işbirliğim sırasında, iki kez başımızın üstünden içki içtiğimiz bir dönemden geçtim hayatımda. Kıpti rolüyle ilgili şunları söyledi: Bu, burada canlandırdığım karakter olan her tiyatro müdürünün hayatındaki tatsız bir an. Ona göre, Kopt’un kaderi ne olursa olsun tiyatrosunu tekrar tekrar yeniden inşa eden ve her zaman yeni bir şeyler deneyen eski babası Jih Sucho’nun performansından da ilham aldı.

Kısacası, başarısız bir tiyatronun editörüdür ve onu kurtarmak için harekete geçmeye karar verir. Ve sadece konumu nedeniyle değil, aynı zamanda dosyayı teslim ettiği için de. Kıpti olarak yeni görevine başlayana kadar onu babaları olarak kabul ediyorlar. Editörü de toplulukla birlikte Shakespeare’in Othello’sunun provası için hazırlandı. Tiyatro kısa sürede yeni sahibini buldu ve turistler için bir pazar talep etti. Böylece her şey başlar ve topluluk muhteşem bir gösteri hazırlamaya başlar.

Janek Ledeck sadece haberin tam yazarı değil aynı zamanda editörüdür. Müzikalin orta şarkısı hikaye boyunca iç içe geçmiş olan Meleğe Dokunma şarkısıdır. Çeyrek galasının ardından Hybernia’daki yenilik Cuma ve Cumartesi günleri oynanıyor.