VİDEO: Hojer'den müziğe. Petr Uhlík, şarkıcı Marcello'nun yeni klibinde başarılı oldu

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
İkinci bir video kayıt deneyimi istedim. Marcello ve Fiedlerski'yi daha önce tanımadığımı itiraf etmeliyim. Ama şarkıyı dinlediğimde bunu yapmak istediğimi hemen anladım ve hiç tereddüt etmeden Uhlk'a gittim. Marcell'in daha önce Jablko/Skoice veya Sliby hitleri için müzik videoları kaydettiği Marek Jarkovsk, akılda kalıcı video klibin yönetmenliğini üstlendi.

Çocuklarla çalışmak her zaman bir zevktir. Ponkolikt'te bana bir kapı verdikleri için gidip onlara bir kez teşekkür etmek istiyorum. Başından beri bu sefer oyuncu için biraz alışılmadık bir klip oluşturmak istediler. Daha sonra Marcell beni arayıp Petr Uhlek'le anlaştığını söylediğinde çok mutlu oldum. Üstelik Marek Jarkovsk, klibin konseptini Petr'ın ölümü hemen anladığını ve bu nedenle birbirine çok iyi uyduğunu açıklıyor.

Bu dünyadan ayrılan Due albümü, 2023 yılının bitimine kısa bir süre kala 21 gram olarak piyasaya sürüldü. Oluşumunun asıl nedeni, Fiedlerski'nin Obansk ismiyle bilindiği üzere Ondej Fiedler'in babasının ölümüydü. Marcello ile şarkı yaratmak onun için bir tür terapiydi.

Albümün nasıl karşılandığını hatırlayalım. Gidenlerin karanlığını işlemek kolay değil, ince buzdur. Şahsen bu plak babamı kaybettiğimde bana çok yardımcı oldu. Fiedlerski'yi açıklıyor.