VİDEO: ensk, tvrtnek ve Hrunsk hraj Bylons pt. Yıllar sonra

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Na Jezerce Tiyatrosu’nun çatlağında köy, oyuncu kadrosuna alışkın değildi. Ptice herc, Karel Polek’in ikonik kitabı Bylons pt’den roller oynadı. Tiyatronun editörü ve Edy Kemlinka’nın ölümünün incelikli temsilcisi Jan Hrunsk, Bay Polek’in tatmin olabileceğini düşünüyorum, onun ruhuna saygı duyuyoruz, dedi. Oyun 90’lı yıllarda bir huzurevinde geçiyor. Hrunsk Novinka, bu emeklilerin çocukluklarını ve arkadaşları Peu Bajza’yı sevgiyle hatırladıklarını bildirdi.

İnsan eski müzikleri dinlediğinde ya da eski filmleri izlediğinde bu onu yıllar öncesine götürüyor, sonra da Jan Ensk’in nostaljik havasına götürüyor. Çalışma evindeki Zilvara rolünde karşımıza çıkıyor. Anton Bejval daha sonra Petr tvrtnek tarafından canlandırıldı ve Jirska’nın adı Vclav Tobrman’dı. Martin Letk Petra Bajza’yı canlandıracak. Diğer roller ise Patricie Pagov, Ondej Kavan ve Johana Jedlikov tarafından oynanacak.

Bu tanıtımdan önce Jezerka için Karel Apek hakkında bir tanıtım yapmıştım. apek ve Polek’in çok iyi arkadaşlar olduğunu, Vacek’in eseri yaratmasının nedenlerini açıklıyor. Knka, dili ve Polonyalıların beş yapmayı bilmediklerini düşündükleri o üzücü zamanlarda yaratılmış olması nedeniyle çekici. Ve o dönemde neşeli, komik ve neşeli bir kitap yazdı. Bu hoşuma gitti kardeşim.

Günün saatleri o kadar da mutlu değil ve bu yüzden üzüntüyle bir şeyler yapmak zor. Onu görmezden gelmiyoruz ama onunla savaşıyoruz, diye devam ediyor Petr Vacek. Knka komik, seril komik ve umarım bir sonraki film de aynı derecede komik ve eğlenceli olur, diye tamamladı. 15 Kasım Çarşamba günü Na Jezerce Tiyatrosu’nda galamız vardı.