Vémola, bir gün bir filim olacağını söylüyor. Karlos filmi bir kutlama ilahisi değildir

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Olomouc sokaklarında dövüşmesi gerektiği için bisiklet sürdükten sonra fedai olarak yaşadığı Londra'ya gitti, hayatta kalan biri olarak ünlendi, hapse girdi, yeniden ünlü oldu, O2 arenasını sattı ve ünlü oldu. , plakalara giren.

İtiraf etmeliyim ki o zamanlar ne adını ne de sporunu bilmiyordum. Karlos UFC'deydi ama kimsenin umrunda değildi. İlk buluşmamızdan önceki gece onun kayıtlarına göz attığımı ve şaşkına döndüğümü hatırlıyorum. Büyüleyici bir ortam ve büyüleyici bir avcı olduğunu biliyordum. Bu sadece kaydedilecek bir şey. Samir, öğrenciyken bir kameramla bisikletimin üzerinde onun etrafında koşmaya ve yaptığı her şeyi izlemeye başladığımı hatırladı.

Bu nedenle belgeselde Vmol'ün son on beş yıldaki galibiyet ve kayıpları yer alıyor. Kayıplar acı vericidir, ancak bu muhtemelen insanlarda yaygındır. Sadece normal bir avcı benim kaybımı kabullenemez. İnsanlar kaybettin, bu sadece bir spor diyor ama ben olaya öyle bakmıyorum. Her şeyimi onun için feda ettim. On yaşına geldiğinizde bir anda kapıdasınız ve görüyorsunuz ki, bu büyük bir rna, Samuel Kritofie namı diğer Pirt ile kavgayı nasıl kaybetmeyi hayal edersiniz sorusunun cevabı.

Ve insanlar Karl ya da sporu hakkında ne düşünürse düşünsün, bu çok dar görüşlülük. Başkalarının yanı sıra Iveta dizisinin veya Bu chlap filminin arkasında yer alan Samir, kimsenin bu kadar parayı hayal edemeyeceğini belirtiyor.

Karlos Vmola

Vmola'ya göre vücudunun MMA'ya dönüştürülmesi ne kadar sürer? Vücudum yeterince şey yapabilir. Ama sen benden beş yıl önde olabilirsin ama sen de sadece bir yıl öndesin. Bence her şey kafayla ilgili. İnancını kaybetmemek ve yükselme nedenleri hakkında. Her yerim acıyor, uyuşuyorum ve acı olmadan çalışamıyorum ama devam ediyorum. Baş gittikçe vücut gider, cevap ver.

Sporunun efsanelerine ek olarak Emil Ztopek, Vmol'un motivasyonlarından biridir.

Acı çekmek zorunda kalan kişi! Tam tersine bir gecede on kilo vermek hiçbir şey değildir. Bazıları için bu muhtemelen aşırı bir durum, ama benim için normal, çünkü Vmol'ün tutuklandığı sırada, ana babanın onu spor yapmaya motive ettiği zamanlarda bile içti. O kadar tembelim ki eğer babam beni futbola ya da tenise getirseydi ben de mutlu olurdum ve hatta yaptığım sporla kıyaslandığında bir şeyler bile kazanabilirdim.

Bu bir kutlama korosu değil

Karel'i Londra'da ananaslı kek yediği günlerden beri tanıdığım için ondan korkmayın. Onunla her konuda konuşabilir. Belge, benim gördüğüm gerçeği yansıtacak şekilde yazılmıştır. Bu film klasik spor belgesellerinden farklı. Seyirciler kutlama korosunu göremeyecek. Saygı onda apaçık ortada ama bir de profesyonel ve kişisel yaşamının gerçekleri ve karanlık tarafları var. Kabul edildim. Daha sonra tabii ki bazı şeylerin görülebilmesi ve aktarılabilmesi için nasıl sunulacağı tartışıldı. Ama bu her film için normaldir, yönetmen filmin tüm sekansı hakkında yorum yapıyor.

Her şeye cevap vereceğim. Sadece aptalca bir sorunun aptalca bir cevabı vardır. Konuşmak istemediğim hiçbir şey yok. Kötü, ne kadar karanlık eğlenmek istersen, Vmola'nın karanlığına gidelim. ayrıca belgeselde birkaç kez yer alan tartışmalı iş adamı ve lobici Ivo Rittig'den de bahsetti.

Ivo Rittig harika bir arkadaş ve avcıdır. Bir şey olduğunda, olur. Ve bunu biliyorsun. Ayrıca düğünde sağdıcımdı. Pek çok davayla bağlantısı olduğunu biliyorum ama bu kadar. Ve sorduğunuz her şey doğru değil, diye yorumluyor Vmola tüm ilişki hakkında.

Vmolova'nın davetlerinin de filmde yeri var. Bende onlardan bir sürü var ve bir gün bir filim olacağını kafama koydum. Çünkü dünyanın ne anlamı var? Bir aslana sahip olmaktan bahsettiğimde herkes güldü ama artık gülmüyorlar. Ve evet, bir gün o file sahip olacağım, mn.

Karlos Vmola, kaplanı Antonia Ramba'yı besliyor (Kasım 2022).

Daha bir ay önce ordu tarafından Vmol'den alınan Antonie Ramba'nın tyke'sinin iadesi hâlâ gerçekleşmeyecek. Hatta Stedoesk bölge veterinerlik departmanının, tygica'daki operasyon pençesinin cezalandırılabilir bir diken olup olmadığının araştırılması için polise şikayette bulunması gerektiği konusunda bilgi bile vardı.

Elbette bir girişimde bulunabilirler. Ama o sırada hiçbir şey içmedim. Bunlar iyiydi. eğer bir kaplan satın aldığım için hapse girersem, o zaman bir kaplan sattığım için vb. Ama tabii ki veterinerin bir yıl önce yaptığı tüm öpücüklere, durumla ilgili yorumlara sahibiz.

Nisan ayında Vmolu, Atilla Vgh ile yüzyılı kurtardı. Ve reisr Mike Samir mon, mahkumun dl'yi takip etme yolculuğunu yerine getirir. Asla asla Deme. Troyka'ya iki kişilik mi gideceğimizi sordum. on ya da on beş yıl içinde emekli Bay Vmol hakkında bir belgeselimiz olacak. Mchenice'de bir filin üzerinde nasıl gezineceğini gülüyoruz. Ve Vmola buna karşı değil.