Vars öğle vakti bulhart’ı domine etti, Kolov ve Wrightov hayat ödüllerini eşitledi

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Karlovy Vary festivalinin 57. yılında, sözde meidi’nin miras bıraktığı uluslar üstü, anlaşılır Bulgar festivali kazandı. Blaine’in Dersi filmi ana yarışmada Kilo Küre’yi kazandı, Eli Skoreva bunun için en iyi kadın oyuncu ödülünü evine götürdü ve ekümenik jüri ödülü Blaine’in Dersine verdi. Bu inanılmaz fiyat ve güzel filmimizin güzel içeceği için teşekkür ederiz. Taşınan oyuncu, film tahtasına geri döndüğüm ve on yıl sonra bu şekilde yapıldığı için onur ve mutluyum dedi.

Yönetmen Stephan Komandarev, “Bu film, Doğu Avrupa ülkelerinde demokrasiye ve çetrefilli ekonomiye giden yürüyüşün kurbanı olan ebeveynlerimizin nesline adanmıştır” dedi.

Jüri özel ödülü Ren sosyal romantizm Prizdn st. Yönetmen Behrooz Karamizade, diğerlerinin yanı sıra, benim için çok duygusal, benimle çalışan ancak kısa bir süre önce vefat eden babama teşekkür etmek istiyorum dedi. Babak Jalali, Çek sinemalarında gösterime girmek üzere olan bir Afgan göçmen tarafından Amerikan draması Fremont ile yönetmenlik ödülünü kazandı. Ödülü nasıl alabilirim? Onu uçağa nasıl bindirebilirim? diye sordu saygıdeğer reis.

En iyi erkek oyuncu, genç bir çiftin ilişkisini değiştirme terapisinde İskandinav trajikomedisi Hypnza’dan Herbert Nordrum’du. Ödülü Patricia Clarkson’ın elinden alan Nordrum, bunun gerçekten ödüle layık olduğunu söyledi.

Yapımcının Beyrut’taki patlamanın ardından mesleğinin anlamından şüphe duyduğu Lübnan yapımı Dance on the Edge of the Volcano belgeseline ve Duel in the Name of Honor adlı tarihi dönemden sayısız Fransız filmine küçük bir başparmak verdi. hoparlörlerden çıktı.

Devam filmi Proxima’da, Güney Koreli Şair, bir çiftin yerine getirilmemiş bir hamileliğin ardından büyüdü. Ben her yerdeyim. Yönetmen Şair Ji-young Yoo, bana hiçbir şey söylemediler, bu yüzden ne olduğunu bilmiyorum.İlk olarak Karlovy Vary festivali için yurtdışına çıktım, dedi. Jüri kısa ödülü, köpeğini arayan küçük kahramanı Hintli Guras’a gitti.

Kısa bir süre önce tanındı ve yarışmada yerli unvanlardan birini aldı, acımasız ısı güneş patlamaları sırasında dünyanın kaosu içinde dolaşan genç bir adamın portresi. Yaratıcılar, yönetmen Albert Hospodski ile birlikte, filmin gelecek nesle yer açması gerektiğini duyurdular. Avrupa Çinlileri ve uluslararası gazeteler daha sonra fiyatlarını Hypnze’ye verdiler.

Canlı törende iki oyuncu, Daniela Kolov ve Robin Wrightov, Sinematografiye Katkı için Festival Başkanı Ödülü’nü aldı. Oldukça üzgünüm, 18 yaşımdan itibaren Karlovy Vary’de yaşadım. Daniela Kolov, “Hotel Pupp’ın yeniden Pupp olarak adlandırılmasına sevindim, çünkü biz ortaokuldaki kızlar o zamanlar Hotel Moskva’da dans etmeye gidiyorduk,” dedi.

Ardından, Ağustos 1968’i ve normalleşmenin başlangıcını hatırladı. O yatak ölümlerinde sevimsiz bir oyuncu babam oldu. Özgün, zeki ve neşeli insanlarla tanıştım ve bugün hala onlarla tanışabildiğim için mutluyum. Birçok yetenekli yaratıcının sinematografisini söylüyorum, dedi Kolov.

Mm rda film hayranları

Film festivalini desteklemek istiyorum, dedi Robin Wright. Gerçek bir bedel, çünkü belirli bir filmin fiyatı değil, kafamda bile binlerce yıldır oynadığımı sanıyordum ama sanki sadece o yıllardaymış gibi hissediyorum. Böyle bir işe sahip olmak ve bu kadar çok sevmek nadirdir. Onur duydum. Filmi desteklediğiniz için teşekkür ederiz, sinemalarda tekrar oynamak için filmlere ihtiyacımız var. Covid’in birçok film hayranını da durdurduğunu sözlerine ekledi ve Karlovy Vary festivalinin şimdiye kadar gittiği en iyi festivallerden biri olduğunu belirtti.

Akşam yemeği Caban abinin canlı gösterisi ve merhum sanatçının hatırasıydı. Yılın en önemli özelliği, başrolde Woody Harrelson’ın oynadığı yeni film Amponi oldu. Görüntülü mesaj gönderdi: Karlovy Vary benim favori festivalim, Çekçe konuşuyor ve anne evinde devam edeceği için özür diledi. Seninle orada olmayı çok isterim. Esk Republic’e ilk kez Milo Forman ile Lid’e karşı Larry Flynt’in promosyonunu yaparken girdim, diye hatırladı. Gelecek yıl görüşmek dileğiyle! aktör ima etti.

Festivalin istatistikleri, 57. Var’ın 11.000 kayıtlı ziyaretçi tarafından izlendiğini ve 123.000 bilet satıldığını kanıtlıyor. Seçili sinemalarda program Vary festival ses sistemiyle yayınlanacak.

58. yılı için 28 Haziran – 6 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. Karlovy Vary festivalini düzenlemesinin istenmesinin beşinci yılı olacak ve bunu yapabileceğine dair bir his var. Harekete geçen Ji Bartok ve Leton Ronk resmen sona erdi.