VAR'DA MIRKA'YLA: Trojan uykuya daldı, Vetchý kaybetti, Anděl Paně üçüncü oldu

HadessTruck

Global Mod
Global Mod

Bir erkek hakkında hiç bu kadar doğru bir şey duymamıştım! Bohdalová itiraf etti

Cumartesi öğleden sonra moderatör Saša Michailidis, Jiřina Bohdalová'yı “Hepimizin toplamından daha fazla Karlovy Vary festivalini ziyaret eden bir kadın” olarak mikrofona davet etti. Gösterim odasında…

29 Haziran 2024, 19:52

Başkan Janžurka'ya geldi. Eben, “Eskiden kulübeye bakmaya korkardım” dedi.

Yeni belgesel Janžurka'nın Karlovy Vary'deki sinema salonundaki lansmanına önemli isimler katıldı. Başkan Petr Pavel ve eşi Jiřina Bohdalová ve Markéta Pekarová Adamová seyirciler arasında oturdu. Bir şekil,…

30 Haziran 2024, 15:38

{BAŞLIK}

{ETİKET}{ALTYAZI}

Aragorn halıya imza attı, ardından ödül aldı. Var festivali başladı

Uluslararası film festivalinin 58'incisi Karlovy Vary'de başladı. 6 Temmuz'a kadar sürecek. Açılış töreninin ana yıldızı ise Termal dalında ödülü alan oyuncu ve yönetmen Viggo Mortensen oldu.

28 Haziran 2024, güncellendi 19:26

Delicesine aptal bir prenses mi? Jiří Strach bunu benim için icat etti, gülüyor Tereza Ramba

Gelecek hafta oyuncu Tereza Ramba, Michaela Duffková'nın aynı adlı otobiyografik kitabından uyarlanan Alkolik Defter filmiyle beyazperdeye geri dönecek. Sadece bu da değil, bir sonraki röportajda daha fazlasını öğreneceksiniz…

30 Haziran 2024

{BAŞLIK}

{ETİKET}{ALTYAZI}

MIRKA'SIZ KAYNAKTA: Bartoška'nın doktoru, saçları yanık ve usta bir muhasebeci

Ödül

Birinin kolu var. Pazartesi günü Vary'ye gidip gidemeyeceğime karar vermek için parmağıma batacaklar ama Jiří Bartoška'nın hemen yanında CRP testi var; hem delegasyonda hem de sahnede. Şu anki doktor Robert…

30 Haziran 2024