Van Damme Prag’a geldi, Jgr ve Vaut onunla Gece Efsaneyle röportaj yapacak

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Van Damme, NHL finallerinin belirleyici serisinde Pittsburgh Fats arenasında geçecek olan Nhl smrt (Ani Ölüm) filminde Jgr’a katılıyor. Tk’ydi. Hokey oyuncuları büyük adamlardır ve Pittsburgh’da oynadıkları yıldızlarla oynamak zordu. Ancak Van Damme rolünü anımsatırken, kendimi gol konusunda pek iyi hissetmediğimi söyledi.

Geçen hafta Jgr, Van Damme’nin film çerçevesinde Tuk’un kalesinde durduğu bir video yayınladı. O zamanlar Jean-Claude Van Damme bizi Pittsburgh’da becerdi, ben de onu Prag’daki SaSaZ’da becermeye çalışacağım. Bu komik videoları seviyorum. Ve o buzun üzerine atladığında, topu alıp girişi yakaladığımızda, ben de sahnede onun arkasına atladım. Mark Vaut’un aldırış etmediği durumlarda (karanlıkta yumruk yemekten nefret ederim), Van Damme’ı deneyeceğim. Moderatörün gitmesine izin vermedim, Instagram profiline Jgr yazdı.

Moderatör Vtrovsk, Jgr’nin yeni görevinde çoğu profesyonel moderatörün sormayacağı bir şey sorabileceğini belirtti.

Gazeteye verdiği röportajda rollerinden ve spora olan olumlu tutumundan bahseden ünlü oyuncu, yirmili yaşlarında ikonik işaret parmağını iki idolün arasındaki ipe koyduğunu ortaya çıkardı. Umarım Prag’da bile yerel yemekleri ve birayı da tanırım, geçmiş ziyaretlerimden tarihi şehri ve güzel günleri hatırladığımı paylaştı.

Van Damme esku’yu tercih etti

Van Damme Çek Cumhuriyeti’ni birkaç kez ziyaret etti; örneğin Kasım 1995’te profesyonel bir Avrupa karate şampiyonu olarak kickboks yarışmasını kazandı. 2010 yılında Prag’da Miss yarışmasında jüri başkanlığı yaparken çok eğlendi.

Van Damme 7 Kasım’da arkadaşlarıyla buluşacak. Geçmişte ünlü boksörler Mike Tyson ve Tyson Fury’nin temsil ettiği geceyi ziyaret edenler, aktörün acı dolu tutuklamaları ve sonrasındaki kariyer hayalini anlatan öyküsünü dinleyecek. Önceki akşamlardan farklı olarak bu sefer masalar dans edecek. SaSaZ izleyicilerinde. Belçikalı aktör ve sporcuyla yapılacak toplantının biletleri 1.490 krondan, ikramlı bir masanın fiyatı ise 3.490 krondan başlıyor.

Van Damme, ömür boyu süren karate sevgisini uyguladığı Hollywood aksiyon filmlerindeki beş rolüyle ünlüdür. 1979’da karateka olarak profesyonel orta sıklet Avrupa şampiyonu oldu. Ayrıca diğer dövüş sanatları ve kickboksla da uğraştı ve 16 yaşından itibaren beş yıl boyunca baleyle ilgilendi. On yedi yaşındayken vücut geliştirmede Belçika şampiyonu oldu.

1984 yılında Fransız filmi Ulika the Barbarian’da küçük bir rolle kamera karşısına geçti ve bir yıl sonra Hollywood’da Karate Tiger filmini çekti. Asya’nın en çeşitli dövüş sanatlarından örneklerle dolu ikinci filmi Blood Sport gişede büyük başarı elde etti ve Van Damme’ın rolleri artmaya başladı. Onları en çok Kickboxer, Double Shot, Universal Soldier ve Timecop filmlerinde canlandırdı.

Ancak uyuşturucular 90’lı yıllardaki uykulu kariyerini de ele geçirdi. Hayal kırıklığına uğramış aktör o zamanlar bana isimler, menajerler, ilk kez gelenler diyen herkesin stüdyomu ziyaret etme zahmetine bile girmediğini söyledi. Van Damme, son yıllarda aksiyon filmlerinin yıldız yıldızlarının rol aldığı Disposable adlı aksiyon dizisinde rol aldı.