UFO’yu vurmak istedi, disk eridi. Ben orada değilim, Vachler’e VC var

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Birçok kişi için adınız esas olarak film ödülleriyle ilişkilendiriliyor, sizin adlandırdığınız şekliyle bunların sözde kapitalist olarak on yıl önce doğduğunu biliyorum. Sonra ne oldu?
Lev’i hiçbir zaman satmak istemedim, kimseye de satmak istemedim. 1993 yılında ödülleri ben kurdum ve büyük uzman jürilere oy verdim, onlar da onları oluşturdu. Yaklaşık bir yıl sonra, münzevi bir avcı ve görüntü yönetmeni olan Miroslav Ondek ile birlikte Forman’ın Amadeo filmiyle Oscar’a aday gösterildi, jürinin yerini alması gereken bir film akademisi kurduk. Mirek bana Amerikan akademik kartını gösterdiğinde bana ilham verdi. Daha sonra 1995’te tüm önde gelen Çek film yapımcılarını ziyaret etti ve biz FTA Çek Film ve Televizyon Akademisi’ni kurduk. Ben onun yönetici editörü oldum ve onunla ilgilendim.

Ancak 2013 yılında akademiden bazı kişiler, Çek aslanının uzun zamandır ortalıkta olduğunu, onu ben icat etmeme, üretmeme, onun manevi babası ve markalarının sahibi olmasına rağmen bana şunu söylediler: Çek aslanı serbest ticaret anlaşmasına tabi olmalıdır. O zamanlar FTA başkanlığından gelen muazzam bir baskı vardı, sadece beni kapatmak, doğum yapmamı istiyorlardı.

Yemek olmadan var olmanın mümkün olduğuna inanıyorum. Uygunsuz ama doğru. Bunu yapanlar cehennemdir.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

şimdi İndirim -45%

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 6 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 5 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim