The Young and the Restless’ın ödüllü yıldızı Billy Miller, 43 yaşında hayatını kaybetti

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Billy Miller, The Young and the Restless filmindeki rolüyle 2014 yılında aldığı Daytime Emmy Ödülü’ne layık görüldü.
| fotoğraf: Profimedia.cz

Aktör Cuma günü, 44. yaş gününden iki gün önce Austin, Teksas’ta hayatını kaybetti. Nedeni henüz bilinmiyor ancak Miller’ın menajeri Marnie Sparer, Amerikan sitesi Variety’ye, aktörün ölmeden önce “manik depresyonla mücadele ettiğini” söyledi.


Oklahoma yerlisi televizyona girmeden önce modellik yapıyordu. İlk rolü 2007-2008 yılları arasında ABC dizisi All My Children’da Richie Novak karakterini canlandırdı. Sonraki altı yılını popüler dizi The Young and the Restless’ta Billy Abbott olarak geçirdi. Bu rolde oynadığı yedi yüzden fazla bölüm ona üç Gündüz Emmy Ödülü, yani pembe diziler ve günlük televizyon prodüksiyonlarına yönelik Emmy Ödülleri kazandırdı.


Miller daha sonra General Hospital ve Ties dizisine damgasını vurdu. Filmlerde Eastwood’un draması American Sniper’da veya Urban Cowboy adlı televizyon filminde rol aldı.


The Young and the Restless’ta Miller’la birlikte rol alan aktris Eileen Davidson, “Onun bulaşıcı çekiciliği ve sıcaklığı, onunla tanışacak kadar şanslı olan herkes üzerinde kalıcı bir etki bıraktı” diye hatırladı.Billy Miller’ın vefat ettiğini duyduğuma çok üzüldüm. Onun bulaşıcı çekiciliği ve sıcaklığı, hayatımızda ona sahip olacak kadar şanslı olan hepimiz üzerinde kalıcı izlenimler bıraktı. O muzip gülüşünü özleyeceğim. Seni seviyorum Billy. https://t.co/kTnML9Zxlw


17 Eylül 2023, 19:34, Gönderi Arşivlendi: 18 Eylül 2023, 11:03