Taslak inek mi? Sürekli sınırlarını zorlayan bir kadın Michelle Losekoot diyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Kartal Dağları'nda geçirdiğiniz kişisel gelişim seminerinin ilk haftasonuna büyük bir hoşnutsuzlukla gittiniz.
Evet, arkadaşımı yalnız bırakmak istemediğim için oraya gittim. Geçişten sonra, benzer yaklaşıma sahip başka bir kişinin daha olduğu hemen anlaşıldı. İlk tohumun karanlığının bir kız için iyi olması uygundur. Sadece orada oturan bizdik. Her zaman yakınında olmak isteyen kızlar tarafından biraz zarif ve giyilir. Ve böylece kendilerini hiç olmak istemedikleri bir yerde buldular. Öğrendiğinde hemen bize onu ayırmamıza gerek olmadığını bildirdi. Hemen yatıp gün boyu uyuyabilirim. Veya ormanda yürüyüşe çıkmak için bir ağacı kesmeye gidin

Bu muhtemelen seni şaşırttı.
Tabii, birdenbire biraz rahatladım ve orada batik etekle ateşin etrafında dans etmek zorunda olmadığımı hemen anladım. Ve nihayet fırın bittiğinde, gideceğim. Ama gitmedim.

✨
Teky

İletişimde ve yaşamda da gereklidirler. Noktalama işaretleri bana anlam ve anlam katıyor. Bazı cümlelerin öncekiler anlamında devam etmemesi gerekir ki, sonraki olaylar sadece yaşananların devamı olmasın.

2023 koşusu için bağış yapın.
İşte bu kadar.
Başardın.
Ve benim için durum farklı.

@ztracenne aracılığıyla

1 Ocak 2024, 15:38 pspvek arşivlendi: 29 Nisan 2024, 14:10.

O zamandan beri muhtemelen her şeye bakış açınız biraz değişti. Ama yine de ateşin etrafında dans etmiyorsun, değil mi?
Tou'yla aramızda bazı farklılıklar olduğu için dans etmiyorum ama ona bu şekilde gülmem. Bu kadar alaycı olmazdım ve onlar kızmış gibi davranmazdım, kimin umurunda kan. Oturup onları izleyecektim. Ve belki sen de denedin.

Kadınların kendilerine yükledikleri şeyin bir metaforu olarak, taşıyabileceğinizi düşündüğünüz kadar çok kütük ile yavaş yavaş tepeye doğru yürümenize izin verdiğiniz bir bölümle baş başa kaldım. Ama sonra kütükleri yavaşça başının üzerinde taşımaya çalışırken, düşerken, kayarken, neredeyse tepeden aşağı inemezken onu izlemenize izin verdi. Avcıya nasıl saygı duyacağınızı daha iyi anlamanız için yardım etmenize izin verilmediği gün, onun yardımı tür tarafından reddedildi. Orada mıydın?
Evet bu benim için çok güçlüydü. Öncelikle tüm kütükleri tek başına zirveye taşıyan kadını gözlemleyin. Ve sonra Tu düşerken kalamadı ama kimsenin yanına yaklaşmasına izin vermedi. O an böyle bir kadının yanında olmanın nasıl bir şey olduğunu düşündüm. Bu nedenle performansa bu kadar odaklandığımızda partnerlerimiz için bazen zor oluyor. Sonuç olarak hepimiz onlarla nasıl çalışmamız gerektiğini ve o zamana kadar bunu nasıl fark edemediğimizi düşünerek kendi kendimize ağladık.

Lost'ta duygular ve ana ırkı karıştırma ihtiyacı. Teraziyi bozmamaya dikkat ettin mi?
Kuralları çiğnememek için çok çaba harcadık. İnsanlar vakitleri olmadığında o fırını istemiyorlar. Bazen sadece kendinize bir isim vermeniz gerekir. Daha sonra onunla herhangi bir şey yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz. Ve şarkının adı Lost.

Babalar kızları için alıyor

Ne yapıyorsun? N için bile kayıplar mı?
Mm'nin tepkisi olarak kitap elime geçtiğinde, seni evde gördüklerinde eşlerinin nasıl yüzdüğünü ya da buna güldüğünü gördüm. Ve sen de onu istiyorsun. Ama en etkileyici bulduğum şey, babaların bile kızları için almasıdır çünkü kızlarının ten rengi olmasını istemezler.

Muhtemelen kan rengi olmanın ne anlama geldiğini açıklamalıyız ki yanlış anlaşılma olmasın.
Değerini başkaları tarafından tanınmaktan alan kadınlarla ilgili olarak kitapta kullanacağımız bir tabirdir. Tanınma ve takdir edilme açlıkları o kadar büyüktür ki hem psikolojik hem de fiziksel olarak sürekli sınırlarını ve sınırlarını zorlarlar. çoğunlukla aile, iş, çocuklar, arkadaşlar için giyinen kadınlardır ve sonunda bitkin düşerler, dövülürler, yalnız kalırlar. Ve her zaman her şeyi geri veren, sağlayan ve yükselten bir kadın gibi görünse de herkes onu övecek, tam tersi doğru, o bir kısır döngü haline geldi – evde ve işte her zaman hayal kurar ve çok çalışırım, bu benim Tanınan ve takdir edilen bir başarı, çünkü etrafındakiler olağanüstü sonuçlara hızla alışıyorlar. Ben de bunu yapacağım vb. Yani hiç bitmeyen bir kısır döngünün içine giriyorsunuz. Şuna da gidebilirim: Bu kitabı kız arkadaşları veya eşleri için satın alan erkekler de var, çünkü onun yorgun olduğunu görüyorlar, hemen ayrılıyorlar ve onu bu konuda uyardığında dinlemeyin.

Bu neredeyse seni de etkiledi.
Ondan sadece bir kitap aldığı doğru ama bence bu aynı zamanda onun farkındalığının ve düşünceliliğinin de büyük bir göstergesi. Tekrar dikkatli olmaları gerektiği konusunda şaka yaptım, böylece eşleri kendilerini ön planda tuttuğunda şaşırmasınlar… Kad her zaman bunun üstesinden gelebileceğini düşünür.

Görünüşe göre insanların hislerine ve duygularına ihanet ettiğini biliyorsunuz. Kitaplar böyledir. Ama senin için oldukça zor olmalı, değil mi?
Bununla birlikte gelen yakınlık ve iletişim düzeyine hâlâ alışmaya çalışıyorum. Önceki oğullarımda durum böyle değildi.

Lost kitabının arkasındaki kadınlar (soldan sağa): Petra Bartokov, Ta Brodsk, Michelle Losekoot (2023)

Bu muhtemelen ona çok dokunduğunuz anlamına gelir.
Pek çok kızın biraz yorgun olduğunu düşünüyorum ama öte yandan bu tamamen farklı bir şekilde yankılanıyor. Hem satış elemanı hem de pazarlama uzmanıyım, bu yüzden benimle tanıştığında bu durumu benim için katlanılabilir olacak şekilde nasıl ayarlayacağımı biliyorum, ama aslında eğer onunla tanışsaydım nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. bu bilgiye sahip değildi. Bu gerçekten bir katliam olurdu.

Kitabı kimse üzerinde test ettiniz mi, yayınlamadınız mı? Fırınlar öyle içsel şeylerdir ki, onları bambaşka bir şekilde yorumlayabilirsiniz.
Pek çok alan var, bu yüzden onu insanların karşısına çıkardık ve kızları gerçekten ineklerle karşılaştırmak isteyip istemediğimize dair tepkinizi aldık. Ama biliyorsun, bu sadece bir karşılaştırma, seni sincaplarla da karşılaştırabiliriz. Aslında sesin o kadar da kötü gelmiyor. Çünkü isimlendirmenin konusu bu değil.

Kitabın piyasaya çıktığı son birkaç aydan bu yana, kitabın birçok şekilde yazılabileceğini ve her birinin başka bir şeyi yansıttığını düşünüyorum. Zihinsel olarak birine sarılıp onu teselli ediyor, birini koltuğundan kaldırıyor, biri gülüyor, biri gülüyor. Ama arada sırada bir duyguyu uyandırıyorum ve bir akort çalıyorum. Bu tek bölüm bile farklı ülkelerde çok çeşitli tepkilere neden oluyor. Mesela kitapta bir kadından yaşı ve benim için çok çalışmasını istemenin doğru olmadığını söyleyen bir bölüm var. Her ikisine de hakim olmak son derece zordur. Bazı kadınlar sorumlulukları adil bir şekilde bölmemiz gerektiğini düşünüyor. Bazıları da kadınları mutfağa göndermemizi istiyor.

Kitap Ewa Farna tarafından onurlandırıldı. İlk önce onun için mi?
Bu yüzden kurdun ideallerini bizim için gerçekleştirecek birini arıyorduk. Kendi yolunu çizen, kendi yolunun peşinden giden biri ama aynı zamanda büyük ve naziktir. Dünyalarımız Toa'dan oldukça farklı olduğundan, birlikte olmak isteyeceğimiz bir kişiliği bulmak zordu ve Ewa için de durum aynıydı.

Lost'un yanı sıra iş dünyasında da insanlara kendiniz yardım etmeye çalışıyorsunuz. Seni en çok ne meşgul ediyor?
En dikey yaratıcı teknikler. İnsanları anında harekete geçirebilir ve bu her zaman büyüleyici bir manzaradır.

İçin?
Sabahları yaratıcılığınızdan şüphe duyarak sınıfa gidiyorsunuz. Ve gün içinde onlara bunun böyle olmadığını öğretiyorum. sadece şu ana kadar bu yaratıcılığı o anda gerektiği gibi geliştirmek için doğru araçlara sahip değillerdi. Dünyaya biraz daha donanımlı dönecekler, o zaman sizin için daha iyi bir dünya yaratabilecekler diye bir his var içimde. Ne zaman isteyecekler