Tanınmış bir basçı araba kazasında öldü, Jamiroquai grubuyla ünlü oldu

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Polis, 66 yaşındaki Derrick McIntyre'nin Pazartesi günü kaza mahallinde öldüğünün açıklandığını söyledi. İki kişi daha ileri tedavi için derhal hastaneye nakledildi. Polisin açıklamasına göre kazaya 5 araç karıştı.

Derrick McIntyre'ın vefatının büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Onunla çalışmak bir zevkti, olağanüstü yetenekli bir müzisyendi. Düşüncelerim ailesiyle, arkadaşlarıyla ve onunla çalışan müzisyen arkadaşlarıyla birlikte. Cennetteki büyük konserde seni düşünen Derrick, Jamiroquai Cuma günü saat 22:00'de şunu yazdı:

Derrick McIntyres'in vefat haberini büyük üzüntüyle duyuyorum. Kendisiyle çalışmaktan keyif aldım ve son derece yetenekli bir müzisyendi. Düşüncelerim ailesiyle, arkadaşlarıyla ve onunla çalışan müzisyen arkadaşlarıyla birlikte. Gökyüzündeki büyük konserde seni düşünüyorum Derrick. J https://t.co/qG2j7g2g1O

9 Kasım 2024, 19:41 pspvek arşivlendi: 10 Kasım 2024, 16:24.

McIntyre, Jamiroquai ile yaptığı çalışmaların yanı sıra Roy Ayers, Will Young, Beverly Knight ve Cliff Richard gibi sanatçılarla da işbirliği yaptı.

Ailesi, Derrick'i sadece mükemmel bir müzisyen değil aynı zamanda harika bir avcı olarak tanımlıyor. Kendisiyle temasa geçen birçok insanı etkileyen, onlara her fırsatta ilham veren, onları cesaretlendiren, ailesinin yanında yer alan büyük bir insandı.

Polis şu anda kazanın koşullarını yoğun bir şekilde araştırıyor ve halkı olaya ışık tutabilecek her türlü bilgiyi ortaya çıkarmaya çağırıyor.