St morinadaki duygu. Paln doksan yaşındaki tulk efsanesi Nevrlho ile röportaj yaptı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Nelnk Ale Paln kitabının girişinde, hayatını derinden etkileyen kitapla ilgili olarak Facebook’ta yaptığı resmi olmayan bir ankette, açık ara en çok puanı Miloslav Nevrhho’nun yazdığı Karpat Oyunları’nın topladığı ilginç gerçeğine dikkat çekti. Başka bir deyişle, önceki rejim sırasında viral hale gelen ve Romanya dağlarının aşıkları arasında kült statüsüne ulaşan spesifik bir romantik seyahat günlüğü. Paln, yani yalnızlık hakkında beğenilen kitapların yazarı Vahşi büyümek daha iyi Ve Cennetteki gibi, sadece farklı bu yüzden Liberec ve Eskho Scouting’in bu duayeni ile bir röportaj kitabı yazma motivasyonuna sahipti.

Nevrl Bey dikkat çekmedi ve uzun süre kitabın anılarını onunla konuşmak zorunda kaldınız. Suda Nelenka, web sitesi için çok uzun ve kitap için çok kısa olan bir röportajla ona küçük bir hile yaptığınızı soruyor, buna nasıl tepki verdi? Kitabı hazırlarken gergin miydi?
Bunun benim salmov yöntemim olduğunu sanıyordu. Evet biraz öyle, kitap röportajı üzerinde adım adım çalışmaya ikna ettim ama o gün için hazırlanmış bir strateji değildi, sadece onunla diyalog kurmayı çok istiyordum. Hiç bu konuya girmedim ve sonunda kısayol önüme çıktı. Bence bu yeterli bir motivasyon, belki de en önemlisi: kuşun iyiliği için bir şeyler yapmak.

En güzeli de eski kapıyı açtığımda hiçbir duygu göstermedi, bana sadece kulübenin etrafını gezdirdi ve her şeyin nerede olduğunu anlattı. Duyguların ve bu çocuğun doluluğuyla duygunun gelişmediği izlenimini edindim.
Ama Paln, Miloslav Nevrlm hakkında

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon