Şarkı söylemek, hastaneler ve suçlar. Aktris Zlata Adamovská doğum gününü kutlayacak

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Kamera tutuklamaları

Zlata Adamovsk ilk kez altı yaşındayken kamera karşısına geçti. Çantanın yönetmeni, birkaç kamerası ve hatta bir kamerası olan kendi babasıydı. Bu tür bir teknik onun hobisiydi ve çok geçmeden kızının yeteneklerle dolu olduğunu ve gösteriş yapmaktan mutlu olduğunu fark etti. Ve böylece birlikte birkaç film çektiler; burada onun ana ve tek oyuncu olduğu.

Seni Zlatiny dný dny adlı filmden hatırlayacağım. Bu çok komikti çünkü bütün günlerim kuruydu. Hatta o filmlerin müziklerini bile besteledi ve yakaladı. Bununla gerçekten kazandınız, Jakub Hladkh'ın Zlata Adamovsk adlı kitabındaki aktörü hatırlayın.

Ancak ilkokula başladığında ilk profesyonel oyunculuk işi dublaj oldu. Bu sayede Milo Kopeck, Ludk Munzar veya Alena Vrnov gibi ünlü oyuncuları iş başında izleme fırsatı buldu. Onları dinlemek için zaman ayırmak paha biçilemezdi. Eski dublaj dönemine başladım, yıllar sonra hissettim bunu.

Satın alma işlemleri için gösterilecek çok şey var

Adamovsk konservatuarda okurken sadece kamera önünde değil, sahnede de yer aldı. Dördüncü sezonda Vinohrady Tiyatrosu'nda sunuculuk yaptı. Ve ilk kez öğrenci olarak gitmek her oyuncunun başına gelen ilk şeylerden biriydi. İnatçı Kadın cumartesi öğleden sonra oyuna tanıtıldığında Noel'den önceydi.

Bütün hafta bunu düşündüm ama cumartesi sabahı uyandığımda tiyatroya gitmek yerine alışveriş yapmak için Kotva mağazasına gittiği günün hatırası aniden aklımdan fırladı. Devasa tablo onu o zamanlar sadece çıktığı ve onu barların arasında bulan ilk kocasından uzaklaştırdı, tiyatroda bile herkes onu arıyordu. Avcının kanının bacaklarında nasıl donduğunu hayal bile edemezsiniz. Daha sonra biyografisinde, beni hemen arabaya bindirip tiyatroya götürmesine rağmen tutuklanmaya yetişemediğimi söyledi. Bu, tanışmayı ilk ve son kez unuttuğu zamandı.

Düğün? Teyzeye…

Adamovsk ilk olarak müzisyen Vadim Petrova ile evlendi. Ancak işsizlikle geçen o yılların ardından, o zamanlar Mladho Sveta'nın muhabiri olan bir senarist hayat buldu ve tesadüfen adı Radek John oldu. İki Manela çiftinin kafası karışmıştı ama Adamovsk ve John çifti birbirlerini en iyi anlıyordu.

Pek hoş değildi. Suçluluk duygusu uzun süre içimizde kaldı. Sadece ikimiz de ilk başta çok genç evlendik ve ikimizin de evliliğimizde çocuğu yoktu… Durumun çok olumlu bir yönü olarak gördük ki, daha sonra birlikte yaşamaya karar verdikleri zamanı anlattı. Barbora ve Petr'in çocuklarının doğduğu evlilik 26 yıl sürdü.

2010 yılındaki boşanma sonucunda John'un erkek olmayan kızı yedi yıl boyunca gizli tutulacaktı.

Nizamname dizisiyle bahçede eşi, oyuncu Petr Tpnek ile buluşturuldu. Bir süredir birlikte olduklarını yeni öğrendik, bu yıl evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutlayan oyuncu haber versin.

Ambulans ve bar hizmeti

1980'li yıllarda kariyeri için en önemli proje Jaromr Hanzlek'le orta ikili oluşturduğu Sanitka dizisiydi. Seril Reisr Jiho Adamec'in Slovakya'da milyonlarca kızı vardı ve onun sayesinde Zlata Adamovská'yı neredeyse herkesten tanıyordu. Prag'daki uçak kazasından esinlenilen son bölüm ise gecenin en güçlü sonucu oldu.

Tdenk 5plus2

Her kuş özgür

bölgelerdeki ilginç insanlar, olaylar ve olaylarla ilgili olan.

O zamanlar rölelerdeydi. Ölüleri ilk kez orada plastik torbalara sarılmış, üzeri brandalarla örtülmüş olarak gördüm ve oyuncu hafızama kazındı. 1990'larda bu kez Duane Klein'ın yönettiği efsane bir televizyon projesi daha yaratıldı. Peter Knox için Hchy, bar mizahını mükemmel dedektif sezgisiyle pekiştirdiği bir dizi dedektif hikayesiydi.

Serinin özellikle iv yayınlanmasıydı. Ancak Adamovská için bu, tutuklanmaktan korktuğu hapishaneden gelen ilk telefondu. Anlaşıldığı üzere, tamamen boşa gitti. Sonunda benim hakkımda bir oyuncu olarak yazıldığı ortaya çıktı. Ama bu sadece rolün bir parçasıydı. Yıllar sonra bir CD'nin piyasaya sürüldüğü ve yaklaşık on bin kopya satıldığı gerçeğini ortaya çıkardı.

mesela Meryl Streep

Adamovsk'un dublaj hesabında yüzlerce film ve televizyon karakteri var. Frantik Filipovska Ödülü'nü iki kez kazandı. Sesi, Amerikalı Oscar ödüllü aktris Meryl Streep ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılı. 2010 yılında Doubts filmindeki ilk dublajı Adamovsk'a pek çok ödülün ilkini kazandırdı.

Sanırım onu bir süredir tanıyorum ama her rolde farklı ve her zaman şaşırıyorum. Cinayetin değişkenliği konusunda sakıncalıdır. Kitapta Jakub Hladkh, stüdyoda her zaman biraz zorlandığımı ama hoşuma gittiğini söylüyor. Hatta birkaç yıl önce bir film festivalinde Hollywood ikonuyla şahsen tanıştı.

Elimi sıktım, hava soğuktu ve bakışları gizemle örtülmüştü. Ama onda hoşuma giden bir şey vardı. Adamovsk daha sonra, bazı muğlak ifadelerin olduğunu ve “eu us dub ona j” dedikleri zaman hücrenin dağıldığını ve resmiyet kazandığını hatırladı.

Dr. Bla, aktör Drek rolünde

Bu yıl, çılgın fenomen Ordinace v rov zahrad'da Dr. Bla Plenkov olarak kamera karşısına ilk çıkışının üzerinden 18 yıl geçecek. O sırada teklif konusunda uzun süre tereddüt etmedi.

Uzun zamandır biliyorum ki, belirli bir yaşta, yaşam deneyimlerinize karşılık gelen bir rolle tanışırsanız ve bu o zaman için yazılmışsa, bunun bir oyuncu için büyük bir olay olduğunu söyleyen aktör, kendi kendine şunları söyledi: Her sahneden önce: Ben doktorum, ben doktorum.

Senin için büyük bir onur duyuyorum. Bla Plenkov yıllar sonra Bla Valkov oldu. Seril'in kocası olarak gerçek kocası Petr Tpnka ile tanıştı ve her ikisi de bu güne kadar Nizamnamenin başkanıdır.