Rohini, sahip olunması gereken türden bir kız: Giriraj Singh | Patna Haberleri

BaDe

New member
PATNA: Özverili hareket Rohini Acharya Lalu Prasad, böbreklerinden birini hasta babasına bağışlamak için bir gecede onu bir idol haline getirdi. 43 yaşındaki adamın fedakarlığı sadece 74 yaşındaki babasını canlandırmakla kalmadı, aynı zamanda Lalu’yu en sert şekilde eleştirenlerin bile kalbini kazandı – yakın geçmişte hiç görülmemiş bir gelişme!
Çeşitli partilerin liderleri, Rohini gibi kızları istediklerini ve onun hareketinden fazlasıyla gurur duyduklarını söyleyerek onu övüyorlar. Hatta Birlik Bakanı Giriraj Singhateşli bir BJP lideri, diye övdü Rohini.
“Beti ho to Rohini Acharya jaisi. Garv hai aap par…Aap udaharan hongi aane wale pidhiyon ke liye (Bütün kız çocukları Rohini gibi olsun. Seninle gurur duyuyorum…gelecek nesillere örnek oldun),” Giriraj tweet attı ve tweet’e eşlik etmesi için Rohini’nin böbreğini bağışladıktan sonra hastane yatağında bilinçsizce yattığı bir fotoğrafını da ekledi.

“बेटी तो has ोहणी आचर्य आप प प आप उद लिए ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।। ।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।। ।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।।।।।।।।। ।।।। ।।।।।।।. https://t.co/jzg3CTSmht

— Shandilya Giriraj Singh (@girirajsinghbjp) 1670256832000
BJP Milletvekili Nişant Dubey Rohini için çok fazla övgü. Lok Sabha’da Jharkhand’da Godda’yı temsil eden Dubey, “Beni Rohini gibi bir kızla kutsamadığı için Tanrı’yla savaşmak istiyorum” diye tweet attı.

मुझे भगव ने बेटी नहीं दी दी दी दी दी दी दी दी दी आच आच लड़ने लड़ने लड़ने लड़ने है है है है है है है है है है है है कहती कहती कहती कहती कहती कहती कहती कहती कहती… https:नी हमेश

– Dr. Nishikant Dubey (@nishikant_dubey) 1670260753000
Eski CM Jitan Ram ManjiDeepa Santosh Manjhi’nin gelini, Shoe’nun gelecekte Rohini hakkında olumsuz yorumlar yapmayacağını belirtti. Deepa, “Abla, gelecekte senin hakkında yorum yapmamaya yemin ettim. Bugün tarihe geçecek Hintli kızların başlarını kaldırdın. Acil şifalar diliyorum.”
Sosyal medyada oldukça aktif olan ve siyasi rakiplerine sert bir şekilde saldıran Rohini’yi mahallenin eski bir üyesi olan Deepa, en sert eleştirenlerden biriydi.
Sosyal medya şu sıralar Rohini’nin babasıyla çekilmiş fotoğraflarıyla dolup taşıyor. Rohini, ameliyatından kısa bir süre önce yaptığı bir gönderide Lalu ile bir selfie ve fotoğraf paylaşarak, “Rock’n roll zamanı” yazdı.