Rap TV O Black, 5. yıl dönümünü Sheen, Zoot ve Separ'ın kazandığı ödüllerle kutluyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Ses akışı hizmetlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, müzik videolarının hit akınında küçük bir rol oynadığı görülse de, bunlar hâlâ müzik yaratmanın önemli bir parçası olarak kabul ediliyor ve görsel sunuma çok sık güvenen rapçiler için bu, Petr Klasna televizyonundaki rap müziği için daha da önemli.

Ev video klibi kategorisinde Viktor Sheen, Fleshfaker'ın yönettiği, aynı zamanda Sheen'in Calin'le birlikte oynadığı son hit filmi Safr'ın klibini de yöneten ayrıntılı Ujde to klibi ile aday gösterildi. Ancak Calin'in klibi açısından bakıldığında, Marek Taclk'in dövme sanatçısı rolünü oynadığı Pretty Boy klibi nedeniyle olay farklı bir açıdan ilginçti.

Single'ın videosu Who? Robin Zoot'un yazısı. Adam Pavelka ile birlikte, haklı olarak ortalıkta duran Zoot'un barlarını keserek küçük bir alanda komik ve görsel olarak başarılı anlar yaşamayı başaran O Black ekibi, 2023'ün en iyi klibini değerlendirdi.

Yorumunuza tamamen katılıyorum, benim için 2023'ün en iyi klibi, kazandığımıza sevindim, çünkü klibin tamamını A'dan Z'ye kendimiz yaptık. Robin Zoot, “Bunun benim için tatmin edici olduğunu biliyorum” dedi.

Çek yapımında yönetmen Fleshfaker adaylıkta kalırken, Slovak kategorisinde klip yangında kolayca dönüştü. Kuşbakışı siyah top şeklindeki O Black Ödülü, rapçi Samey'in 5. şarkısı için basit ama teknik açıdan kusursuz bir kliple kazanıldı. Prodüksiyon dünyasında yılın klibi, Billie Eilish ve Shawn Mendes'le de çalışan Gibson Hazard'ın yönettiği, Drake ve J. Cole'un First Person Shooter adlı parçasının videosu oldu. Klipte Kancl dizisinden alıntılar, Messi'nin Ronaldo'yla çekilmiş ünlü fotoğrafı ya da Örümcek Adam'la efsane meme'i bulabilirsiniz.

2023'te Çek müziğinin birçok büyük ismi bir albüm çıkardı; örneğin Ektor, Nik Tendo ile Kimse veya Dollar Prync. O Black Ödüllerinin en iyileri arasında Viktor Sheen'in Planet of the Apes, Yzomandias'ın Return to his Planet ve Smack'in END 2 END'i yer aldı. Bu arada, bu albümlerin çoğu Andl ödül kategorisinin rap adaylıkları arasında da yer alıyor.

Viktor Sheen Siyah Ödüllerini kazandı. Slovakya'da, ödüllü klibi sayesinde iki siyah topun taşıyıcısı olacak olan Samey'in “Slzy ulic ji” albümü değişti. Dünyanın en iyi albümü rapçi Travis Scott'un Utopia'sıdır.

Cheb'de doğan Patrik Aiman, diğer adıyla PTK, Yılın Banger'ı olan tek kategoride iki şampiyonluk kazandı. Bir yandan, Viktor Sheen ile işkolik olmayan Vzhru alle noch'un marşı üzerindeki işbirliği için ve ayrıca Slovak'ın en uykulu parçası Sunset by Separ'daki konuk evi için.

Şiirler için PTK Patrik'e, müzik için Papa Lipi ve Jerry Lee'ye ve şarkılar için bana teşekkürler, Separ'a ulaşana kadar kanamadı. Travis'in hiti FE!N yılın yabancı şarkıcısı oldu.

Yükselen yıldız kategorisinde yerel keşifler arasında, bana göre O Black'e sonunda tercümanıma ikinci bir şans verebileceğini gösteren Rohony kazandı: Sonunda birkaç yaşında ama geçen sene değişti müzik tarzı komik videolarda dinlemeye açıldı ve köy kokusu, bira ve futboldan oluşan bir trok yaratmaya başladı.

Slovakya'nın yükselen rap yıldızı Similivinlife oldu ve o da P***y Power şarkısıyla Slovakya'da yılın şarkıcısı kategorisinde aday gösterildi. Sexyy Red, 2003'ün sonunda dünyaya tanıtıldı. Tüm kaynaklara göre, başkanlık kampanyasında Donald Trump'ı desteklemeyi amaçlıyordu, dolayısıyla soru bunun onun popülaritesini nasıl etkileyeceğidir.

Pek çok adayın ve tepkilerin yer aldığı ve rap dünyasında geçen yılı değerlendiren O Black Ödülleri'nin tam duyurusu, 2 Şubat Cuma günü ana kanalın yanı sıra O Black kanalında da yayınlandı. 21:00'da.

BLACK AWARDS 2023 HAKKINDA TOPLAM ADAYLIKLAR VE SONUÇLAR

YILIN KLİBİ

CZ

Calin ve çiçek Güzel Çocuk

Robin Zoot Kimdir?

Viktor Sheen Yapabilir

SK

Samey 5 Ayrı ft.

Yzomandias Ruhumu kurtar

SIMILIVINLIFE P***y Gücü

SVT

ASAP Rocky İSYAN