Prag Van Damme’ı şaşırttı. Köpeğin suyunu aldı, dansı ve baleyi hatırladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Arkadaşlarımla Prag’dayım. Çok seyahat ettim ama bu güzel ülkeye geri döndüm, dedi Van Damme, biletleri tükenen seyircisi alkışlarla karşıladı ve evet. Bira için köpek suyu olan drek’i aldı çünkü onlar arasında popüler olduğu biliniyor.

Jan Claude Van Damme onu birkaç kez ziyaret etti. Örneğin Kasım 1995’te, diğer profesyonel Avrupa karate şampiyonları gibi o da kickboks gecesinde zaferi kazandı. 2010 yılında Prag’da Miss yarışmasında jüri başkanlığı yaparken çok eğlendi.

Karate Tiger’dan
Tek kullanımlık sonra

Kamera karşısına ilk çıkışını 1984 yılında Fransız filmi Ulika Barbar’da küçük bir rolle yaptı. Bir yıl sonra Hollywood’da Karate Tiger adlı dramayı çekti. Son yıllarda diğer sektör yıldızlarıyla birlikte rol aldığı Postradateln aksiyon dizisinde yer aldı: Sylvester Stallone veya Dolph Lundgren.

Diğer şeylerin yanı sıra, SaSaZ’daki izleyicilere iki kamyon arasındaki meşhur bölünmeyi nasıl başardığını anlattı. Bir tur hızlı olursa dengemi kaybedip düştüm. Ben bir koyundum. Biz o günlerde böyle pratik yapıyorduk. Daha sonra emniyet halatını kaldırıyoruz.

Van Damme, ömür boyu süren karate sevgisini uyguladığı Hollywood aksiyon filmlerindeki beş rolüyle ünlendi. Filmlerdeki tüm dublörleri gerçekten dublör olmadan mı çekildi? Her şey Belçika’da üretilmiştir sorusunu yanıtladı.

Belçikalı aktör hâlâ haftada en az dört kez kardiyo yapıyor. Vc Thorn, oyun değil, diye şaka yaptı. Çok sakatlandım ama yine de film çekmem gerekiyor, böylece ona çok şey anlatabilirim ki beni sigortalasınlar.

Van Damme sertlerden bahsetti. 15-18 yaşımdayken 18 olmak istiyordum. Tam tersine yavaşlamalısınız. Sevdiğiniz işi yapın, ailenizle vakit geçirmeye çalışın. SaSaZ’daki hayranlarına ne olursa olsun hayatınızın her saniyesinin tadını çıkarın dedi.

Van Damme Japon dövüş sanatlarıyla başladı. 1979’da karateka olarak profesyonel orta sıklet Avrupa şampiyonu oldu. On yedi yaşındayken vücut geliştirmede Belçika şampiyonu oldu. Ayrıca kickboks gibi diğer dövüş sanatlarıyla da uğraştı.

O zamanlar karate keskisinin fiyatı 12 ayda 100 dolardı. Tutuklanmalarıyla ilgili olarak kimono almam gerektiğini söyledi. On altı yaşından beri bale ilgi odağı oldu. Bale sizi en şık partiye dönüştürdü, moderatör Marek Vaut oyuncuyla birlikte resim yaptı.

Etkinliğe dövüşçü Karlos Vmola, Slovak dövüşçü Attila Vgh, oyuncu ve şarkıcı Olga Lounov ve işadamı Ivo Rittig de katıldı.

Mola sırasında kulüp, Van Damme’nin imzasını almak için bir çekiliş düzenledi. Eldivenler, genç bir sanatçının yaptığı katanayı 85 bin dolara açık artırmada satışa çıkaran Josef Roubk tarafından 46 bin dolara satın alındı. Krvav sporu filmindeki katananın bir kopyası Olga Lounov tarafından 60 bin dolara satın alındı.

Eşi ve çocukları tarafından onurlandırılan Belçikalı oyuncu, Efsaneyle Gece’nin ilk konuğu değil. Geçmişte boksörler Mike Tyson ve Tyson Fury burada görev almıştı.