Otuzlu yaşlarınızda ve bekar mısınız? Drama Kulübü'nden “Dünya çökmüyor” diyorlar

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
En çok dikkatimi çeken, insanın kolaylıkla içine düşebileceği yalnızlık duygusu oldu. Bu sözde bir durum, endişelenmeyin. Açık hava kulübünü yöneten araştırmacı Tereza hov, bunun dışına çıkmanın zor olduğunu söylüyor.

Ana karakter Jordan'ın arkadaşıyla birlikte her gün yeni bir meslektaşıyla tanıştığı bekarlığa veda partisinde DJ zan. Zaman geçtikçe oldukça sıradan olaylar ve durumlar birer birer Jordan'ın kesinliğini bozar. Ve bir aile kurma veya yaşam için en iyi partneri bulma konusunda yardım etmeyin veya yazılı olmayan destek sorumlulukları vermeyin.

Jakub Burek, açık hava kulübüne nispeten yeni gelen Jordan'ın ana rolünü oynayacak. On iki yıl sonra Ostrava'dan Prag'a taşındı. Bir anda içim tutuklanmayla doldu. Elbette arkadaşlarımla ve her zaman vakit geçirebileceği biri vardır ama ben bunu tam zamanlı yapmıyorum. Karanlıkla ve yalnızlıkla gel; lovk se ct sm Hayır, sığmaz. Sp bu duygudur: Ne yapacağım?, aktör Styn kendisi ile Pbhu'nun kahramanı arasındaki noktayı anlatıyor.

Jakub Burek hala bir karakter olsa da oyuncu, karakterin hayatına dair kendi deneyimini kaybetmiş durumda.Eğer ana karakter eşcinselse, karakterin mevcut kişisel durumuyla kendimi özdeşleştirdiğimi hissediyorum. Kişisel olarak beni etkileyen bir karanlık. Bekar olmak, avcının çift olmak isteyeceği birini bulma arzusu. Aslında bununla uğraşırken çok eğleniyorum. Ve eskiden öyleydi. Bence bunu okuyan birçok kişi için bu, Jordan'ın arkadaşlarından biri olan Aneka Rusev'in temsilcisine kişisel bir mesaj olmalı.

Kadroda Jordan'ın büyükannesini oynayan Jana Bekov da yer alıyor. Bu yaşta bir oğlum var, 20'li yaşlarımda doğum yaptım, dolayısıyla 67 yıl önce bir açık hava kulübünde başlayan bir oyuncuya göre gençlerle iletişimde ve onların sorunlarını anlamakta hiç sorun yaşamıyorum.

Anda ve Zavadil için üçlü rol

Sandra ernodrinsk, Marta Dancingerov, Vclav anda veya Viktor Zavadil diğer filmlerde rol alıyor. Anda ve Zavadil yapımda üçlü bir rol oynamayı başardılar. Senin karakterlerini oynuyorum. İçine kapanık, hoş ve berbat. Jordan'ın aşık olduğu Will onu gerçekten dinliyor ve hissediyor. Ama Jordan'ın Will'in fikirlerini çarpıttığını düşünüyorum. Ben dünyanın biraz farklı olduğunu düşünüyorum. Birisinin onu gerçekten dinlediğini ve onunla ilgilendiğini fark etmesi Jordan için çok kötü bir zaman olabilir, teşekkürler.

Nejbli oyununun ilk prodüksiyonu 2015 yılında Roundabout Theatre Company'de yapıldı. Rüya gösterisi sayesinde iki yıl sonra Broadway'e taşındı ve dünyanın birçok yerinde rüya haline geldi. Dramaturg Markta Ko Machakov'a göre amatör ve öğrenci tiyatro grupları da büyük ilgi görüyor.

40 yaşındaki oyun yazarı Joshua Harmon baştan sona bir New York'lu. Manhattan'da doğdu, Brooklyn'de büyüdü, Julliard'da okudu ve kariyerindeki ilk atılımı Broadway'de gerçekleşti. Diğer tüm oyunlarında eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın kızının kaderinden ya da Fransa'daki Yahudi bir ailenin yaşamının gerçeklerinden ilham aldı. Prömiyerin ardından inohern kulübü, Nejbli performansını 14 Ocak Pazar günü hemen ardından Ocak ayının son akşamında sunacak.