Ostrava'dan selamlar: Sayın Başkan burada, kimlik kartınızı görebilir miyim?

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Gerçekliğin bu kadar haftalık bir değişimi bile rahatsız edici olmalı. Ren-Hollanda Sevdaliza treninin Cuma günü Ostrava'ya varamamasına neden olan büyük BT arızaları dünyanızı sarstığında siz de olacaksınız. Akşam saat 20.00'den itibaren Dolnch Vtkovice'de çalması gerekiyordu ancak yıldız bunun yerine Amsterdam'da biraz farklı bir performans sergiledi. Ancak nvtvnkm geçen cumartesi günü gitmenizin karşılığını ödeyecektir.

OSTRAVA'DAN SELAMLAR

Kültür köşe yazarı Monika Zavelov, Ostrava'nın Renkleri festivali sırasında şehirden selamlarını, izlenimlerini ve deneyimlerini gönderdi.

Ancak benim gerçekliğim, Başkan Petr Pavle'nin öfkesinden Sevdaliz'in öfkesinden çok daha fazla rahatsız oldu. Biraz zaman aldı, beni hiç rahatsız etmedi. İçin?

Bu, en sevdiğiniz birahaneye bu şekilde ekşi bir tat katmanın iyi bir yoludur. Çanta geldiğinde farklı bir şey varsa ct. Sadece ne? Festivalin sonuna doğru zihinsel kapasitem azalıyor, dolayısıyla kaslarımın konsantrasyonunu personelin işaretleriyle ve uyanıklığıyla anlayabiliyorum ve birkaç dakika sonra Sayın Başkanın bardan bira aldığını görüyorum. Geri kalanımızın bir süre beklemesi gerekiyor.

Daha sonra bir süre sonra Ada'ya vardığımda emirlerde obansk geçişi ile ilgili bir soru bulunca şaşırıyorum. Haberi duyduğumda hemen paniğe kapılıyorum: Bu çanta yanınızda mı? Peki geçerli mi?

Sonraki mm. Ve böylece, on bir yaşımdayken, onun şaşırtıcı sorusunu iltifat olarak görmezden geldim ve biramı içtim. Ancak daha sonra benden sonra bira sipariş eden en az on yaşında bir adamın kimliğini kanıtlamak istediğimde, yasal alkol tüketiminin kül rengi kontrolünün esas olarak Petr Pavel'in genç görünümünden değil görünümünden kaynaklandığını anlıyorum.

Ayrıca sevgili uyuşturucu önleme çalışanları, herhangi bir tavsiyeniz yoksa: Kale'de oldukça etkili bir tavsiye var.

20 Ocak Cumartesi günü ne yapılır?

14:30 Malalata'da
15:45 Ebenov Kardeşler
17:00 Sean Paul
18:15 Sam Garrett
19:30 Zara Larsson
22:00 James Blake
23:30 Emilana Torrini
00:00 KimseDinle

Bir saat sonra seramik, tüy ve bir ev sabunu alabileceğiniz tasarım dükkanında dolaşırken Başkan Petr Pavel ve eşi Eva'yı gördüm.

Bakın, başkanın telefonunda bizim gibi normal bir ödeme kartı var mı? Başkanı biraz daha fazla önemseyen bir meslektaşıma soruyorum, bilmiyorum ama eğer öyleyse, festival para iadesini etkinleştirip etkinleştirmediğinizi bilmek isterim, size 5 verebiliriz. Burada ismi açıklanmayan bir kart şirketi ve bankanın müşterilerine sunduğu özel etkinlikte, festival alanında yapılan her ödemenin yüzdesi geri alınıyor.

Not: Bu aptal pr yüzdeleri için bile teşekkürler. Tamamen sanatsal olmayan bir şekilde iki yüz krona bir çocuğun karısını satın almayı başarmakla kalmadım. Böyle bir fiyat karşısında, terminale giden telefonu çevirmek ve çok güneşli bir restoran ve şarap mahzeninde bir sera fiyatına bu akıcı vizyonun tadını çıkarmak için bir köşeye gitmek için zamanım oldu. Bu paradoksun, çoğu durumda festivalin konuklara ücretsiz yiyecek ve içecek sunduğu VIP bölgesine de yansıdığını da eklemek gerekir. Olumsuz. Aksine.

Lenny Kravitz – Ostrava'nın Festival Renkleri 2024, Arel Doln Vtkovice (19 Nisan 2024)

Gecenin yıldızı ise konuyu biraz daha ciddiye aldı: Lenny Kravitz. Konseri kesinlikle bir yaz sabahında bugüne kadarki en büyük kalabalıktı; popüler bir Amerikalı müzisyenin ilk saat boyunca binlerce insanın önünde performans sergilemesi ve bunu kalabalıkla böylesine hoş bir müzik olarak düşünmesi daha da şaşırtıcıydı. Obas ilk mısrayı sildi ama ilk başta nerede olduğunu bile bilmeyen bir müzisyen hakkında çok daha büyük bir izlenim yarattı.

Ve böylece en azından bazı hayranlar setten bir saat sonra ayrılmaya başladı, ancak o anda Kravitz nihayet ilk hitlerini başlattı. Peki, kimin umrunda… Kimsenin sadece kanıtlanmış bestelerden setlist oluşturması gerektiğini düşünmüyorum ama dramaturglar hakkında biraz daha düşünmek söz konusu olmayabilir.

Lenny'nin sanatının şerefine. Bu yüzden son kez kaybet.