Oppo Find N2, Oppo Find N2 Flip tanıtım videolarında alay edildi: tasarım, teknik özellikler ve daha fazlası

MyHoca

New member
Oppo bir sonraki katlanabilir telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Oppo Bul N2 ve INNO günü etkinliği sırasında Çin’de N2 Flip’i Bulun. Oppo Find N2’nin geçen yıl Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülen Oppo Find N’nin yerini alması muhtemel. Oppo N2 Flip’i Bul şirketin katlanabilir ekranla gelen ilk kapaklı telefonu olabilir. Telefonların 15 Aralık’ta tanıtılması bekleniyor.
Çinli şirket, telefonun piyasaya sürülmesinden hemen önce, telefonların tasarımına dair kısa bilgiler gösteren tanıtım videoları paylaştı. Oppo ayrıca Çin’de akıllı telefonlar için ön rezervasyon yapmaya başladı.

Tanıtım videoları, her iki telefonun da alt kısımda USB-C bağlantı noktası, hoparlör ızgarası ve SIM kart tepsisi ile donatılacağını gösteriyor. Güç düğmesi ve ses düğmeleri sağ sırta yerleştirilmiş gibi görünüyor. Her iki akıllı telefon da hafif bir menteşe ile gelecekti.
Oppo Find N2: beklenen özellikler
Önceki raporlar, yaklaşan Find N2 katlanabilir telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 7.1 inç OLED katlanabilir ekrana sahip olmasının beklendiğini gösteriyor. Muhtemelen şu donanıma sahiptir: MariSilicon Düşük ışıkta daha iyi bir fotoğrafçılık deneyimi için X çipi. Telefonun kapağında 2120 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5.54 inçlik E6 AMOLED ekranın yer alacağı söyleniyor. Telefonun üç renk seçeneğiyle gelmesi muhtemel: siyah, beyaz ve yeşil.
Kaputun altında, akıllı telefonun Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve şirketin kendi ColorOS 13 kullanıcı arayüzü ile Android 13 işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Oppo Find N2’nin 50MP özelliğine sahip olması muhtemel üçlü bir arka kameraya sahip olduğu söyleniyor. sony IMX890 sensörü ile Optik görüntü sabitleme (OIS) desteği, 114 derece görüş açılı lense sahip 48 MP Sony IMX581 sensör ve 32 MP Sony IMX709 telefoto atıcı. Telefonun ön tarafında 32 MP’lik bir sensöre ve katlanabilir ekrana sahip olması bekleniyor.
Oppo N Flip: beklenen özellikler
Find N Flip’in gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alması bekleniyor. Akıllı telefonun 6.8 inç katlanabilir OLED ekrana ve 3.26 inç OLED kapak ekranına sahip olduğu söyleniyor. Fotoğraf için, telefon 50MP çift arka kamera ve 32MP selfie kamerası içerebilir. Oppo Find N Flip’in 4.300 mAh batarya ile destekleneceği söyleniyor.