Oldukça zorluyuz ve Tonda bir adım attı, Holub ile Hrznov’un oğluna değer veriyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Öfkeli, acı dul Fred çok geçmeden hiçbir şeyin bir anlamı olmadığı hissine kapıldı ve başka insanlarla tanışmamaya karar verdi. Etrafında olmaya dayanamadığı tek kişi Fred’in partisine giden eski bir arkadaşıdır. Oğlu rüya görürken bile Fred’le hiçbir ilgisi yoktur ve o bir köpek kadar ustadır. onunla geçirdiği gün uzun sürmedi. Ve bir gün Rozalie ortaya çıkıyor ve tamamen farklı bir oyun oynuyor, kırk yarıdaki oyundan değil.

Kasım yeniliği için Prask Divadlo Kalich lk Oyunu harika bir komedi olarak oynamanın zamanı geldi. Bugünkü kadro şu sözleri yerine getirmeye çalışacak: Lda Engelov’un yönetiminde Manela çifti Bra Hrznov ve Radek Holub’un keşfi yeniden ortaya çıkacak.

Utanç ortadan kalktı

Birini hatırlıyorum, metni biraz utançla açtım, kendi kendime düşündüm, iki oğlanın achovnik’in üzerinde buluşması gerçeğinde özgürleştirici ne olabilir ki, bunun Kalich’te dördüncü işbirliğiyle gerçekleşeceği Radek Holub’u açıkladı. reisrka ve bir model. Ama bu oyun ilk sayfalardan itibaren beni çok güldürdü. Her şey var; mizah, aşk, dostluk, yalnızlık, üzüntü ve öfke, duygusal ve itici, Fred rolünde kendisini tanıtacak oyuncuya vaat ediyor.

Bry Hrznov’a göre Dobe, oyunun sonucu konusunda iyimser. Onun bütün karakterleri içsel ya da toplumsal bir tür yalnızlık içindedir. Herkes biraz yalnızdır ve yaşla birlikte, etraftaki yüksek talepler, ilişki kuramama ve aptallık nedeniyle yalnız kalmayın. Aktör, onunla kimin ilgileneceğini sordu.

Beni ilgilendiren ve çoğumuza yakın olduğunu düşündüğüm karanlığın bu olduğunu ekledi. Ama ilk etapta haberler konusunda iyimser olmak için ne var? Her iyi trajedide dengeli bir mizah anlayışı olduğu gibi, her iyi komedide de biraz nostalji, biraz hüzün olmalı. Hokosladk komedisi tiyatroda icat ettiğimiz en iyi şey, diye devam ediyor Hrznov.

Rozalie’si, yaklaşık yirmi yıl boyunca dünyayı dolaştıktan sonra Büyük Britanya’da yeni bir hayatın hayalini kuran yarı Alman, yarı İtalyan bir kadındır. Benim bir evim yok ve uzun süredir yalnız yaşıyorum. Bir avcının böylesine bölünmüş bir toplumdaki yerinin kaderine direnebilmesi için çok güçlü olması gerekir. Aslında bu renk karışımına sahibiz. Her ne kadar gurur duysam da, ah! dediğimde bunun gerçekte ne anlama geldiğini her zaman bilmiyorum. Böyle bir zamanda herhangi bir şeyden gurur duyuyorsam, o da aktörü aldığımız Orta Avrupa’nın çeşitlilik kazanıdır.

Biz oldukça zorluyuz

Geleneksel kadın buluşmalarının yanı sıra başka isimlerle de anılmanın yeniliği dikkat çekecek. Programda Luke Jurek ve Barbora Monová’nın yanı sıra isimsiz iki isim de yer aldı. Bir yanda müzikal aktör olarak son derece vasat olan Roman Tome; bu onun oyun içi ilk gösterimi. Yerine Bry Hrznov ve Radek Holub’un 20 yaşındaki oğlu Antonn Holub’u getirecek. Bu, Çek seyircisi önünde ilk performansı.Genç Güvercin hâlâ ECM de Paris müzik kursunda okuyordu ve kursu tamamladıktan sonra yalnızca birkaç skeçte oyuncu olarak rol aldı.

Bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyordum ve tam olarak hayal edemiyordum. Hrznov, Tonda’yı on iki yaşındayken götürdüğüm Condurango grubunda yıllardır birlikte çalıyor olmamıza rağmen, orada başka bir şey olduğunu söylüyor. Tonda mükemmel bir müzisyen ama ben değilim, bu yüzden grupta onun sözünü dinlerim. Görünüşte farklı türden bir ortaklık söz konusu. Her gün tiyatroda da buluşabildiğimiz için çok mutluyum.

Yine o ve Tonda Kardeş’in onlarla birlikte sahneye çıkıp çıkmayacağını merak ediyordum, çünkü bunun o kadar da kolay olmadığının farkındayım, işimiz oldukça yoğun. Ve Radek Holub vurdu, terledi ve sonra anladı. Bence Roman Tome ile birlikte arkalarında çok büyük bir iş var, dov hrd.

Stedu’daki Kalich galasında yeni. Metnin yazarı Avusturyalı oyun yazarı Stefan Vgel kendisini temsil ediyor.

Aileyle yaşanan davalar nedeniyle Fransa’dan büyük bir hayır sesi duyuldu

Antonn Holub’la röportaj

Bra Hrznov ve Antonn Holub Dobe’un tanıtımında

Neden Fransa’da oyunculuk eğitimi almaya karar verdiniz?
Oldukça tesadüf oldu, Prag’daki Fransız Lisesi’ne gittim, sınıf arkadaşlarımın neredeyse tamamı yurtdışında okumaya gitti, ben de hiç istemedim ve burada DAMU’ya başvurdum. Ama beni oraya iki kere götürmediler ve teyzemden sonra bu işi yapmak istemedim. Bu nedenle Fransa bariz bir seçimdi. Orada, çeşitli konuları gerçekten sevdiğim ECM de Paris müzik kulübünü buldum ve hemen katıldım.

Haberlerde ilk kez eskm görünümüne çıktı. Bu bir tesadüf mü, yoksa galanız için ailenizle birlikte bir parça mı seçtiniz?
Urit cl’in günü değildi. Burada iki müzikal için iki oyuncu seçimi yaptım. Biri pandemi nedeniyle iptal edildi, diğeri ise iflas ilan edilmedi. Daha sonra ebeveynleri ve benimle bu ilişki komedisini yapmak istediğini düşünen yönetmen Lda Engelov’dan Kalich Tiyatrosu’na bir teklif içti. Teklifi içerken çok mutlu oldum. Bana yardım edecek birinin olması benim için önemliydi.

Yeni Dobe oyununda sizi çeken şey neydi?
Bu oyunun yazıldığı parlaklıktan, hafiflikten ve zekadan çok etkilendim. Hafif bir komedi olsa da derin temalara, aileye ve aynı zamanda arkadaşlık ilişkilerine de açılıyor. Her karakterin başka bir yerde sahip olduğu saygınlık çizgisi ve bu çizgi kırıldığında ne olacağı, o karakterin nasıl tepki vereceği. Demek istediğim, beni orada bulsan bile sen bir ebeveynsin, bir oğul, bir kız ya da en iyi köpeksin.

Siz çabalarken ailenizin sizi işinize ikna etmesine izin mi verdiniz, yoksa bu sadece kalbinizde işe yaradı mı?
İzin verdi ve izin vermedi. Rodie çok fazla deneyime sahip harika oyuncular. Bazen zorlu olsa bile beni ikna etmelerine kesinlikle izin vermedim. Deneyimli meslektaşlarımdan nasıl orijinal olunacağı ya da iyi bir şakanın nasıl sunulacağı konusundaki tüm tavsiye ve fikirleri aldım. Ama yine de ondan uzak durmak, bunu nasıl yapabileceğimi düşünmek istedim ve birdenbire babayı ellerinde sımsıkı tutan Reiserka’ya sordum.

Beni nasıl doldurdun? Çek sahnelerinde mi yoksa bir sonraki sahnede Fransa’da mı daha fazla performans sergileyeceksiniz?
Bizim iznimizle sanki çok iş daha çok iş doğuruyor ve ben nereye götürürse oraya koşuyorum. Gerçek şu ki mm zaten Fransa’da kullanılmaya başlandı ve bende de var. Gerçek şu ki Fransa’daki altı maçı bu performansım yüzünden reddetmek zorunda kaldım. Ancak bu günlerde büyük bir müzikal grubu için rol alıyorum. Hatta bir tanesinde seni oynuyorum. Şu an çok fazla gidiyorum ve yurttan eve seyahat ediyorum. Şimdilik tadını çıkarıyorum ve tüm bu yükümlülüklerden kurtulduğum için şimdilik bunu karşılayabilirim. Ama kim, nereye varacak?