Moulin Rouge’da kızımı ağlattım, dedi Ewan McGregor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Cara’nın Trainspotting’i izlemesine izin verildi ve seyirciler arasında ben orada değildim ama dokuz yaşındayken Moulin Rouge’u izlemesine izin vermem için bana yalvardı ve buna bayıldı. Ben de gitmesine izin verdim ve evi kazmaya gittim, aniden büyük bir ses duydum, dedi aktör.

Ona ne olduğunu merak ettim, Moulin Rouge’da perde arkasındaydı. Kapatacağımı söyledim ama hayır, öyle değil ve ağlamaya başladı. Clara McGregor, bugüne kadar hala Moulin Rouge’u düşündüğünü itiraf etti.

Babası da çocukluğunda romantizm aradı. Ben büyürken, Büyük Britanya’da sadece o TV programları vardı. Cumartesi öğleden sonra, festivalin Başkanlık Ödülü’nü kazanan iki eski Amerikan romantik programının gösterildiği BBC 2’ye gitmekten keyif aldım.

Aynı zamanda yapımcı olan kızımla çalışmayı çok isterim. Kendi üretimi var, bu yüzden babasına sahip olduğundan emin olacak, alay etti. Ancak tekliflerin olmaması onun için kesinlikle bir tehdit oluşturmuyor.

Şu anda Gentleman, Rus kedisini temsil ettiği Moskova’da görev yapıyor. Saçımı açıklayan rol nedir? Toplantıda bir video bile çekildi, onun daha iyi, daha küçük versiyonunu görebilirsiniz, hayranların onu kimin için tanıdığını açıkladı.

İlk filmi Mlk hrob’u, ardından Trainspotting’i ve yıllar sonra T2 Trainspotting’i çektiği yönetmen Danny Boyle ile işbirliğinden bahsetti. Boyle çıtayı çok yükseltti, Trainspotting ilk aşk gibi bir şey, ben dahil birçok insanı etkiledi, diye hatırladı.

Bununla birlikte, Hvzdnch vlek pes Andle ve demony ve po Krska and zve gibi gişe rekorları kıran filmlerle ünlendi. Büyük küçük film izlemiyorum, pbhu’nun özüyle ilgileniyorum. Sahnede bile bir hakikat anı arıyorum, çünkü bu kadar kısa bir zaman diliminde bu iki dakikalık bir diyalog değil, diye kabul etti McGregor.

Kamera karşısında kızıyla ilk karşılaşmasında ona hiçbir şekilde aldırış etmemişti: Bebeklerle, çocuklarla, köylülerle oynadım; Her zaman aynı. Tavsiye asla oyunculukta yardımcı olmaz.