Moimir Papalescu, Josef Zmard’ın Black Sabbath’a sahip olup olmadığını öğreneceğine söz verdi

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Tonya Graves ile Stilistler projesine devam edelim. Nasıl bir araya geldiniz?
Müzik tarafında hiçbir şey olmasa da iletişim halindeydik. Tonya da yaz tatilinden önce bana yetişip sonunda bir konser düzenlemenin değip değmeyeceğini yazdı. Etrafındaki insanlar bir sürü insan, nasıl oluyor da biz aslında hiç oynamadık. Bunca yıldan sonra onu dinlemek sadece çok zaman almakla kalmıyor, aynı zamanda büyük bir çağrı ve siz de hoş geldiniz.

Üstelik her zaman ustamdı çünkü şarkının malzemesi bende var ve bunu konser şeklinde zenginleştirmeyi düşünüyorum. Petr Venkrbec de ortak oyuncu olarak kabul etti. Rezervasyon da olumlu sonuçlandı, MySeOzvem ajansı bizi kanatları altına aldı ve 20 Ocak’ta Prag’da buluşacağız. Pkn poleghouka, ormandaki Kafe’de.

Gelecek için ne kadar dolusunuz?
Sadece ilk albümdeki şarkılarla sınırlı kalmamasını isterim. Yeni besteler üzerinde de çalışıyoruz ve bunları yavaş yavaş repertuvara dahil edeceğiz. 2024 için albümün tamamı mı yoksa sadece yeni bir EP mi oluşturulacağı henüz bilinmiyor.

Adınız uzun süredir Vanessa grubuyla anılıyor, yakın zamanda en iyi hitlerden bir albüm çıkaran ve turneye çıkmak üzere olan grup. Meisterstcke bestofka’nın tadını çıkardınız mı?
Yaklaşık iki yıl önce stajyere emekli olacağımı duyurdum. Ama yine de turda orada olacağım çünkü gruba elektronik parçalarımı verdim, böylece şarkılarımı orijinal aranjmanlarında çalabilirler. Benim açımdan, Almanya’da kendisine, kapak için grafik seçimi, kompozisyon seçimi, yeni mastering için günlük temel ve benzeri konularda size danışmayı içeren bir tür anlaşmalı denetim sundu.

Ancak plak çıkar çıkmaz işbirliğini tamamlamayacağım ve sadece şu anki projelerim olan Tonya’yla birlikte Nihilistas grubuna konsantre olmak istiyorum ve bu nedenle icat ettiğimiz ve yeni geliştirdiğimiz Magnetik albümünü bitirmek istiyorum. Petr Krejzek ile birlikte geliştirilen ve ilk kez harika bir gitaristin onlarla çalıştığı Justin Lavash.

Moimir Papalescu ve Nihilistlerden bahsettiniz. Birçok geri dönüş konseri verdiniz ve bunun ne kadar süreceğini söylemeye gerek yok. Colours, Boskovice ve diğer etkinliklerdeki konserlerin hepsi kesinlikle harikaydı. Mesela 7 Ocak’ta yıllar sonra Brno’daki Flda’ya gideceğiz. Ve bu, yaratmaya devam etmek için iki iyi neden. Sonunda bu single’ları kaydettim ve dijital olarak yayınladım. Ayrıca beşinci yılda plak olarak yayınlanması gereken başka bir materyal üzerinde de çalışılıyor. Bu albümü on yedi yıl sonra alın. Ve böylece konser salonunda mutlu bir şekilde devam edeceğiz.

Adınız, kaya yeraltı dünyasından Tarih kitabının planlarında görünüyor. Bu bir şarkı mı?
Ünlülerin hayat hikayelerini seviyorum. İşte sanatçıların, müzisyenlerin biyografileri ve avcı sadece birçok ücretsiz değil, aynı zamanda yararlı bilgileri de öğrenecek. Sadece ufku genişletmekle kalmaz, aynı zamanda kullanışlı da olabilirler. Arkadaşım ve Facebook grubu Hudebn ptelsk okonko’nun kurucusu, devrimden sonra burada yayınlanan The Cure hakkındaki ilk kitabın yazarı Eduard Svtiv, yıllar önce benzer kayıtları toplamaya başladı.

Yaklaşık bir buçuk yıl önce bir araya geldik, konuştuk, bilgi aradık, çamaşır yıkadık, sonra akşamları ve boş zamanlarımızda bunları yazdık. Ve kariyerleri boyunca kendilerini çoğu zaman umutsuz ve bazen tamamen kabul edilemez durumlarda bulan kadın müzisyenlerin, o güzel aptalların hikayeleri yavaş yavaş dünyanın ışığına çıktı.Kitap kendi içinde benzersiz çünkü iki hikayenin bir arada olması. muhtemelen bu şekilde başka hiçbir yerde bulamazsınız. . Josef Zmard’ın Black Sabbath’ı olup olmadığını, kadın müzisyenlerden hangisinin Amerikan başkanının fotoğrafını çekmeye çalıştığını veya Michael Jackson’ın Kraftwerk’ten nasıl hoşlandığını öğrenin.

Peki ya yeni Müzik kuşbakışı penceresi, onlar hem hayran hem de müzik yayıncısı, ama müzisyenlerin kendileri de oraya gidiyor, değil mi?
Pencere, Facebook’un oldukça geniş ve biraz da cehennem gibi manzarasında mecazi bir penceredir, burada müziği seven ve çevredeki insanlarla ve aktif müzisyenlerle kolayca tanışabilirsiniz. Bu grup kadın editörlerden oluşan bir ekip, yani orada çalan grup gibi ciyaklamalar bulamazsınız ve adı benim için pek bir şey ifade etmiyor çünkü başka platformlar da var ve elbette maksimum saygım var. yaptığın şey için.

Çoğunlukla yurt içi ve yurt dışından güncel olaylar, tarih veya örneğin teknoloji dahil olmak üzere birçok özel bölüm var ve bunlar müzikte çoğu zaman sınırları biraz daha zorlayabiliyor. Önemli bir konu, ünlü kişilerin yanı sıra girişimciler ve gelecek vaat eden gruplarla yapılan düzenli röportajlardır. Şu anda Piblin grubunun 6.000 üyesi var, giderek büyüyecek ve müziğin hayatın önemli bir parçası olduğu insanlara açık olacak.