Mikolas Josef, Mirai ve Ben Cristovao 2023'te ku'da en çok oynatılan klipleri yayınladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Yılbaşı Gecesi çalma listesi 359.000 izleyiciyle en çok izlenen çalma listelerinden biri oldu. Gece yarısına kadar Silvestrovsk disko partisinin yapıldığı Star kanalıyla birlikte her iki Çek müzik kanalının akşam programı toplam 549 bin tekil izleyiciyle buluştu. Bölümün tamamı bu öğleden sonra başlayacak ve son bölümler akşam sekizden itibaren yayınlanacak.

Geçtiğimiz yılın Mart ayında Boys Don't Cry adlı single'ın video klibinin yayınlanmasıyla geri dönüş yapan Mikolas Josef, geçen yıl listenin zirvesine yerleşti. Bu yabancı yapımcıların elinde, bu yüzden ses dışında ona dünyalar soramazsınız. Eurovision'un en genci olan Mikolas'ın da yabancı izleyici kitlesini hedeflediği anlaşılıyor. Yönetmenliğini Ruy Okamura'nın yaptığı klibin yayınlanması, örneğin Real Madrid'in FC Barcelona'ya karşı oynadığı maçta klip göründüğünde tanıtım kampanyasını devraldı.

Öte yandan evdeki seyircinin yerini alacak olan Mirai grubu ise oldukça hayalperest bir grup. Geçtiğimiz yıl, hem O2 arenası da dahil olmak üzere Arena Tour 23 serisindeki büyük konserler ve en güzel hitleri Tenkrt bunu doğruladı. Popüler nostaljik dalgayı sürdürdü ve ücretsiz yaz müzik videosuyla birlikte grubun albümdeki yıldızlığını güvence altına aldı.

En iyi listelerin geri kalanı yabancı sanatçılar tarafından kaplandı. Ed Sheeren, bir önceki albümü kadar hit almayan albümü – (Subtract) ile sallanıyordu ancak Eyes Closed şarkısının klibi zirveye yerleşti. 2023 aynı zamanda Miley Cyrus için de geri dönüş yılıydı. Yılın başında Amerikan Billboard tarafından da duyuruldu ve çıkış single'ı Flowers'ın başarısı büyük ölçüde buna bağlıydı.

8 Aralık 2023, 22:42 pspvek arşivlendi: 2 Ocak 2024, 11:58.

Geri dönüşün yanı sıra ana akım müziğin yıldızları da ilgi odağı oldu. Son yıllarda en çok oynananlardan biri olan Harry Styles, Sushi Restaurace'ın sadeleştirilmiş klibiyle bu yıl listede ilk yediye girdi. Ben Cristovao, birçok işbirliği sayesinde yayınlanan müzik videoları açısından en üretken yerli sanatçı oldu. En popüler olanlar arasında Sofian Medjmedje'nin rol aldığı “Slzy” klibi ve Adam Mike'ın rol aldığı “Zapomenout” klibi vardı. Ben'in yer aldığı tüm video klipleri sayarsanız en çok oynatılan sanatçı o olur.

2023 yılı için ku ve ku STAR'da en çok kimi ağırladık?
✨

Ben'in video kliplerini 2221 kez oynattık ve bu da yaklaşık 4,5 gün sürüyor! Mirai grubu bizimle birlikte toplam 4,2 milyon görüntülemeye ulaştı ve hem Calina hem de Sofian 3 gün boyunca keyif aldılar! İkonik Ewa Farna bile İLK 5'e girmeyi başardı!

TOP 20'nin tamamını son fotoğrafta görebilirsiniz. Daha fazlası da olacak, o yüzden bizi izlemeye devam edin!

ℹ
Poad video klibin terine göre ayarlanır. Öne çıkanlar/ortaklar sayfalara dahil edilmiştir.

#sarılmış #baba

20 Aralık 2023, 19:02 pspvek arşivlendi: 2 Ocak 2024, 12:02.

2023'ün en çok oynatılan on klibi

1. Mikolas Josef Oğlanları Ağlamaz

2. Mirai Tenkrt

3. Ed Sheeran Gözler Kapalı

4. Calvin Harris, Ellie Goulding Mucizesi

5. Miley Cyrus Çiçekleri

6. Bir Suşi Restoranı İçin Harry Styles Müziği

7. Rosa Linn Snap

8. P!NK'ye Güven

9. Jonas Brothers Waffle Evi

10. David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray Bebeğim Bana Zarar Verme

Kaynak: ATO – Nielsen Atmosferi, iv+TS0-3, giriş tarihi: 2.1.2024, 4+ etki koşulu olmadan