Michal Dvok gibi uyuyamıyorum. Luci ile hayallerinizi gerçekleştirdiniz.

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Dvok’un harika bir dünyada sürekli yaratma tutkusu ve arzusu nereden geliyor? İngiltere’de yap Lucia. Her zaman her şeyi zengin etmeye çalıştık. O zaman anladım ki, bir şeyleri gerçekleştirmek istediğimde inatçı olmam, istediğim şeyin peşinden gitmem gerekiyor, diye anlatıyor.

Ns’deki hırs tutuklanmadandı. En iyisi olmak istedik, kazanma arzumuz vardı. Haftada yedi kez prova yaptık, her zaman zaman yarattık. Ben okurken bile, David profesyonel bir müzisyen olarak geçimini sağlıyordu ve çocuklar da işlerini yapıyordu. Sonra bir bara gittik ve bir gün nasıl ünlü olacağımızı hayal ettik. İçinde sağlıklı bir iyimserlik ve enerji vardı, bir hesaplama günü. Muhtemelen farklı olmamıza yardımcı oldu. O zamanlar burası böyleydi. psn Ohe ile çok karşılaştık. Fazla oynayamadık ama devrimden sonra çabuk geçti, unutmayın.

Grup geçmişte krizler ve ayrılıklar yaşasa da, bugün hala en umut verici Çek gruplarından biridir. Öyle ki şarkıları klasikleşmiş hatta tborklar tarafından söylenmiştir. Bunu yıllar önce söylemezdim ama görünen o ki şarkı ateşin yanında sadece bir gitarla ısıtılabildiğinde gerçekten işe yarıyor. Bana zevk veriyor, uvd.

Esk’te bir acele olup olmadığı sorusuna Dvok şu cevabı verdi: Esk’te çifte görev vardır, her acele hizmetten sonra cezalandırılır. Birinin başına bir şey geleceğini hayal bile edemiyorum. Kendim için tezahürat yapamayacak olmam korkunç bir handikap. Sadece müzikte değil, mesleklerde de oluyor. Ama işinizin keyfini kaçırmasına izin vermeyin. Grupta gençlik hayallerim gerçek oldu, hatta hiç hayalini kurmadığım hayaller bile gerçekleşti” diye ekledi.

Suudi Arabistan’da avantaj sağladı

Dvokov’un rüyasının gerçekleşmesi, böylece tüm dünyayı gezdiği multimedya şovu Vivaldianno veya Alfons Mucha’nın eserlerine dayanan iMucha projesi ile somutlaşıyor. Bunları hayata geçirebilmek için yaratıcı pozisyonunun yanı sıra yönetici ve yapımcı rollerini de üstlenmesi gerekiyordu. Çok fazla enerji ve para gerektirir. Tüm emekli maaşları Ama bu sadece bir iş riski. Bu pozisyonları her zaman sadece mecburiyetten tuttum. Keşke etrafımda onunla ilgilenecek en az bir menajerim olsaydı, ama o bunu adamlarda buluyor. avcının bunu çözmesi gerekiyor, bu durumu karmaşıklaştırıyor.

Dvok, Vivaldiann ile sadece birkaç yıl önce kara dünyaya girdi. Sadsk Arabistan’da verdikleri konser buna yardımcı oldu. Gerçek dışıydı. Oradaki kraliyet ailesinin yaklaşık beş bin kişiyi kastettiği hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bu yüzden iki yerde seyahat etmenin yanı sıra üçlü oynamak zorunda kaldık. Orada vyerpnm’i bile çökerttim. Köride ilk kez. Daha önce hiç çocuğum yatmadı ama burada gerçekten duramadım, diye anlatıyor.

Suudi Arabistan’da kenarların etik yönüyle çabucak uzlaştı: Doğru Pandurango ile dünyayı dolaştıktan sonra, insanların bu yerlere gitmeleri ve oraları boykot etmemeleri konusunda ısrar ediyorum. Bağlantı kurabilmek ve anlayabilmek ya da en azından olasılığa saygı duyabilmek için buluşmalıyız. Aksi takdirde bu olmayacak. Müzik de çok faydalıdır, Esperanto gibi çalışır, dikkat edin.

Şimdi Michal Dvok, gece yarısından Pazar gününe kadar sürecek olan Podbrady Soundtrack Podbrady müzik filmi festivalinde istihdam edilecek. Müzik filmleri yazmak muhtemelen disiplin olarak en az sevdiği şey. En güzel müzikal macera, görüntü ve sesin etkileşimi… Bu yılki programda, diğer şeylerin yanı sıra, Vclav Necke’nin bir konseri, Radim Hladek ile bir buluşma, Il Boemo filminin bir gösterimi veya Honza Ponocny’nin bir konseri yer alıyor. yönetmen Alice Nellis’in filmlerinin müziklerini yıllarca besteledi.

Röportajda Michal Dvok, 90’ları, Lucie’nin hayran deposunu, Rolling Stones dans kulübünü, grubun çok tartışılan dağılmasını ve Pandurango ile olan yolculuğunu hatırladı.