Merkel’in fiyatı beni hayal kırıklığına uğratmaz mı? Nohavica özel arşivini sağladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Peki Nohavica kimdir? Peki gerçekten nasıl bir avcı? O bir asi mi, bir kahraman mı, yoksa maviye abone olan bir kötü adam ve zayıf mı?

Bunlara ve diğer birçok soruya cevap vermeye çalışan Nohavica ve (onun) küçük kurdumuz adlı kitap, yazar Pemysl Houda’nın günlükler, not defterleri, kişisel notlar, yazışmalar ve daha birçok şeyden oluşan Nohavica arşivini emrinde bulundurması bakımından benzersizdir. şairin henüz kimseye açıklamadığı kişisel nitelikte belgeler.

Bana özel arşivlerini saklama kutularında Prag’a getirdi. Onları benim daireme götürdükten sonra evin önünde yürüyüşe çıkacağız. Orta yaşlı bir adam yanından geçiyor ve Nohavica’ya şöyle diyor: Sizi gördüğüme sevindim Sayın Nohavica, ama siz beni Putin konusunda hayal kırıklığına uğrattınız… Nohavica cevap verdi: Peki Merkel’lerden ödülü alsaydım, ben de hayal kırıklığına uğrar mıydım? Sen? Berlusconi’ye ne olacak? Ayrıca? Peki ya Trump? Seni hayal kırıklığına uğratır mıyım, bırakmaz mıyım? Bay Smiles hiçbir şey söylemiyor, yazar müzisyenle tanıştıktan hemen sonra halkta uyandırdığı duyguları anlatıyor.

Belgenin yazarı, bu benzersiz dosyaya ek olarak Devlet Güvenlik İdaresi güvenlik birimlerinin arşivi, Sosyalist Gençlik Birliği fonu ve Prag Kültür Merkezi fonu gibi bölgesel arşivler de dahil olmak üzere kamu arşivlerinden de yararlandı. ve bir dizi başkası.

Yazar için değerli bir bilgi kaynağı, Nohavic’in kariyerinde ve halka açık performansında önemli rol oynayan kişilerle, yani konserlerin organizatörleri ve organizatörleri, etkinlikler, meslektaşlar ve hatta dinleyicilerle yapılan röportajlardı.

Nohavica’yı okuduğumda, onu tanıyan ve tanıyan insanlarla konuştuğumda, en tuhaf İngilizceyi, Belçikalıyı ve Nohavica adında bir kişinin temsilindeki birçok değişikliği öğrendim. Onunla tanışmaya ve tanımaya başladıktan sonra Pemysl Houda’nın onu anlamak yerine her türlü anlayıştan uzaklaştığını, düşüncesinin kitabın başka bir yerinde yoğunlaştığını hissettim.

Bu arada, editörler tarafından kitabı yayınlaması ve hakkında konuşması istendiğinde Jaromr Nohavica ilk olarak Pemysl Houda’dan bahsetti ve onun her konuda önemli olduğunu söyledi. Nohavica ve (onun) nae mal vlka kitabı ilk olarak Rybka Publishers tarafından yayımlandı.

Megagame için para topla