Korkularımızı bir kenara bırakalım ve çılgın olalım. Bilina, Hayvanat Bahçesinin bana birçok kapı açtığını söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Yeni şarkılar To Sv veya müzikal Branick Zrzek'e ek olarak şarkıcı, David Stypka ile Nebre'nin ölümünden sonra yaptığı düet sayesinde Bilina'nın imajını hatırlayabiliyor. Yakın zamanda Avrupa müzik ödüllerinde iki kez ödüle layık görüldü. Imon ödülü alırken merhum meslektaşı ve arkadaşının anısını onurlandırdı mı?

Fiziksel bedeni terk eden insanlar hâlâ burada onlarla birliktedir. Veya ns'de. Aynaya baktığımızda dedeminkine benzeyen bir el ya da büyük anneanneminkine benzeyen bir burun görüyoruz. David Stypka'nın ruhu ve burada, Dünya'da attığı adımlardır. Ve en önemlisi korkuyu serbest bıraktı. Bunu büyük misyonu olarak aklında tutuyordu… Çılgın şeyler yapalım, korkularımızı serbest bırakalım, insanların arasına girelim, sevdiğimiz şeyi yapalım ve her şeyden önce kendi başımıza karar verelim, diye yanıtladı Bilina.

Prima televizyonunda yayınlanan ZOO dizisindeki Adam Hruka namı diğer Haka'nın temsilcisi olarak kamuoyunun dikkatini daha çok çekti. Hayvanat bahçesi bana birçok kapı açtı. Orada olmak ve sevdiğim işi yapmak benim için büyük mutluluk. Böylece dansın çeşitlerini, hayatın renklerini doğurdu. Çok şiirsel ama muhtemelen ne demek istediğimi anlıyorsundur, gülümse.

disiplinliyim

Adem rolünün biraz tek renkli yazılması nedeniyle tutuklanmasını umursamadı mı? Bu kamyon svd'sinin formu. Sonunda onunla partiyi kurtardım, sonra anladım ki hiçbir mücadelenin anlamı yok. Dışarıdan gelen. Ve sadece karakterimin tüm duygularını tasvir etmeye çalıştım ama aynı zamanda belli bir reisra'yı da yerine getirdim. Ve sonra Ren (senarist Ren Decastelo, editörün notu) repliğimi biraz bana göre yazdı. Yıllar boyunca ne kadar çaldığımla gurur duyuyorum, cevap ver.

O karakterle eğlendiğim için hayatım da daha iyi hale geldi, hatta optimize edildi. Bu konuda disiplinliyim, karakter bana çok şey öğretti, buna ek olarak sanat mesleğinin dehası olduğu, çünkü bize temelde kendi ruhumuzla veya anımızla ilgilenmek için para verildiğini düşünüyorum.

Peki rolü ne verdi? Hayvanat bahçesindeki çarpıcı görünümünüz veya rolünüz nedeniyle sizinle tanışacak mı? Sanırım Prim'de olduğum için biraz kafam karıştı ama hiçbir şeyi dert etmemeye ve hiçbir yere gitmemeye çalışıyorum. Onunla birlikte olmam gerektiğini düşündüğüm anlar oldu. Bu, meslekte çok sık oluyor, muhtemelen başkalarında da. Ama karşılaştırma acı çekmenin özüdür ve kendimizi böyle karşılaştırdığımızda kendimizi sonsuzluktan, benden koparırız.

Röportajda imon Bilina'nın sesinde kendi iç dünyasını nasıl ifade ettiğini, oyunculuk ve şarkıcılık arasındaki farkı hissedip hissetmediğini veya Martin Dejdar'la ortak yönlerini dinleyebilirsiniz. Bunu perşembe günü başlayacak olan Žilina film festivalinde içtik ve bu yılki televizyonu cumartesi günü yapılacak.