KLİPLERDEKİ TRENDLER: Celeste Buckingham'ın dönüşü ve yeni futbol marşı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Celeste Buckingham Drive (Ruhde Remix)

ko Chart'ta oy verin

TV ko'nun her perşembe saat 15:00'ten veya pazar günleri saat 10:00'dan itibaren yayınladığı ve ardından kırmızı köpeğin o günlerde HbbTV'ye döndüğü hit pard ko Chart'taki üç klibe de oy verebilirsiniz.

İkinci esko Slovensk SuperStar'ın adını duymayalı uzun zaman oldu. Aniden gösteri dünyasından kaçmaya karar verdi ve ailesiyle birlikte yaşamak için Madeira'ya taşındı. Yeme bozukluğu yaşamasına neden olan figürü hakkında aşağılayıcı yorumlara katlanmak istemedi.

Bulunduğum piyasada değerimin konsere ne kadar süre cevap verdiğim değil, konser sırasında nasıl göründüğüme bağlı olacağını anladım. BreakTheRules podcast'inde, “Ve sonra eğlenmiyordum, bunu kesmek istemedim” diye açıkladı.

Ancak müzikle yetinmedi. Hit şarkısı Drive için yeni bir kliple ortalığı salladı. Şarkının remixinde Ruhda'ya yakın bir yapımcıyla iş birliği yaptı. Ama bu son haber değil. Celeste Buckingham, kendi deyimiyle yaratıcı bir paralellik yaratarak sahneye de çıkıyor. Bhem lta Slovakya'da sahne almalı.

Medusa, OneRepublic, Leony Ateş

Avrupa Futbol Şampiyonası Nisan ayında başlayacak. Ateş köpeği bu amaçla yaratıldı, ampiont'un resmi marşı olacak. İtalyan grup Meduza, Amerikalı pop-rock grubu OneRepublic ve Alman pop şarkıcısı Leony ile işbirliği yaptı. Şarkı sözleri OneRepublic solisti Ryan Tedder tarafından yazılmıştır.

Köpeğin bile 14 Nisan 2024 Pazar günü Berlin'deki Olimpiyat Stadı'nda düzenlenecek törenle kayıt altına alınacağı öğrenildi.

Kayıp Frekanslar ve Kemiklerimde David Kushner

Belçikalı yapımcı ve DJ Lost Frekanslar, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı David Kushner ile bir araya gelerek yalnızca sanatsal yeteneklerini değil aynı zamanda çok sayıda hayran kitlesini de birbirine bağladı.

In My Bones sadece köpeklerle ilgili değil. Duyguların derinlere aktığı, melodilerin müzik kaybolduktan sonra da uzun süre kaldığı, insan yaşamının derinliklerine yapılan bir yolculuk. Bu parçada David Kushner'la çalışmak unutulmaz bir deneyimdi ve Felix De Laet, namı diğer Lost Frequencing'ler, In My Bones'un ham duygusunu ve ses büyüsünü dünyayla paylaşmaktan heyecan duyuyorum, diyor.

Thomas ft. Marcel Sm

Genç Romalı şarkıcı Thomas G, şarkıcı ve aktör Marcel Bendig ile birlikte Sm.

Yıllar sonra birlikte bir şarkı yaptığımız için ikimiz de mutluyuz. Bu, ikimizin de beklediği ve üzerinde çalıştığımız bir şey. Bu şarkıda ondan başkasının yer alacağını hayal edemiyorum. Thomas G Facebook'ta şunu yazdı: Onun tek sesi gerçekten de tüm kompozisyonun tamamını yansıtıyor ve bu işbirliğine ve bizi birleştiren ve sevdiğimiz şeyleri kelimelerle iletişim kurma fırsatına sahip olduğum için son derece minnettarım, diye yazdı Thomas G.