Kliplerde yeni trendler: Kazmova Miss spekülasyon yapıyor, Doja Cat TikTok’u dağıttı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Andrea Kalousov Padm klibinin setinde (Prag, 20 Ocak 2022)
| Fotoğraf: Beyin Bölgesi

Andrea Kalousov Ya…

Son zamanlarda Andrea Kalousová’ya dikkat etmiyorum. Bu, Kazma’ya kendini adamış yazarı Kamil Bartoek’in ilk kez kendisini bu filme adadığı beşinci film Onemanshow: The Movie’den kaynaklandı.Bu, Miss World 2015’in şu anda ağırlıklı olarak müziğe adandığını ilk kez fark edenlerin sayısı oldu. .

Bir ay önce Nemu spt şarkısı için bir müzik videosu yayınladı ve şimdi de What If klibi ile sosyal medyada gündem oldu. Hayranlar, başlığı ve teması nedeniyle videonun Kazma’nın filmlerine bir yanıt olup olmadığı konusunda spekülasyon yapıyor. Kalousov’un her zaman yazmasına izin vermesine çok memnun olduğum basit bir şarkı. Pse, YouTube’daki mevcut müzik trendleri arasında bir numaraya yükseldi.

Doja Kedisi Kasabayı Kırmızıya Boyadı

Amerikalı şarkıcı ve rapçi Doja Cat, yeni müzik videosu Paint The Town Red’i geçtiğimiz ay yayınladı. Ancak ancak şimdi Çek Cumhuriyeti’nde en çok dinlenen şarkı haline geldi. Onun bu acelesine, bu şarkı için ilk çağrının yapılmaya başlandığı sosyal ağ TikTok da yardımcı oldu.

Ben Cristovao ve Sofian Medjmedj Krska ve Zve

KitKat ko Chart’ta oy verin

TV Ko’nun her perşembe saat 15:00’ten itibaren yayınladığı hit pard KitKat ko Chart’taki tüm kliplere oy verebilirsiniz. Oylama 16.55’te tüm bölümün yayınlanmasının ardından başlayacak.

Ben Cristovao şüphesiz bu yılın en üretken Çek sanatçısı. Ervence’den bu yana toplam sekiz spnch klibi yayınladı. Müzik TV kanalı bu hesapta onu abartılı bir şekilde yılın çalışanı olarak adlandırdı ve o da sosyal medya Instagram’da buna eğlenceli bir şekilde yanıt verdi: M z vs tref.

Ameliyat olduktan ve tıp fakültesinden mezun olduktan kısa bir süre sonra şarkıcı Annabelle ile birlikte LAJF müzik videosunu yayınladı. Daha sonra Sofian Medjmedje ile olan işbirliğini takip etti. Beş yıl önce TV SHOWS’la başladılar ve bu yıl hit Slzy’yi yayınladılar. Şimdi YouTube’da en iyi 10 müzik trendi arasına giren Krska ve zve şarkısını takip edin.

Galantis Koala

Galantis projesinin arkasında uzun süredir yapımcı olan Christian Karlsson’un net el yazısı ile Koala köpekten kurtuldu. Parçanın ses ve görsel yönü bana 2016’nın büyük hiti No Money’i hatırlatıyor ve onun küresel başarısını tekrarlamaya çalışacak.