Kateřina Janečková: Saksafoncu, müzikle bile ağladığımı söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Instagram’ınızda “Ve böylece 1 Nisan 2022’de hayalimi yaşamaya başlama cesaretini topladım” diye yazıyorsunuz. Ne değişti?
O gün çalıştığım bir yazılım şirketinden istifa ettim. Uzun zamandır bunun hakkında düşünüyorum. Tabuta çakılan son çivi patronumdu. Ayrıca geçimini şarkı söyleyerek sağlayan Tenerife’li arkadaşlarımdan da ilham aldım. Bütün gün bilgisayar başında oturup konferans görüşmeleri yaparken onların en sevdikleri şeyleri yapmalarını izledim.

Bir insanın sahip olduğu en değerli şey olan bu işe o kadar çok enerji ve zaman ayırıyorum ki, hiçbir karşılık alamıyorum. Bunun için “sadece” para alıyordum ve gerçekten benden gelen önemli hiçbir şeyi geliştirmiyordum. Ta ki kendime, zamanımı ve enerjimi hayata ve insanlara sevgi gibi güçlü yönlerimi geliştirmeye harcamam gerektiğini söyleyene kadar. Kendi özgünlüklerini keşfetmelerine yardımcı olmak. Ben de ne kadar özgün olursam başarımın o kadar artacağını hissediyorum. BT’de işe yaramadı, orada bir kaya kadar çok duygum vardı.

Bana en çok sosyal ağlar yardımcı oldu. Eğer onlarla hemen başlamasaydım şu anda bulunduğum yerde olmazdım.

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

Aylık

49 CZK

89 CZK

Ön ödeme

40 CZK tasarruf edersiniz
Daha sonra, 89 CZK/ay

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Şimdi %45 indirim

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz