Jiří Vyorálek, eski Başbakan Nečas'ı çok iyi anladığımı söylüyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Görüyorum ki hâlâ klasik sigaradan bu kadar tutkuyla keyif alan az sayıda kişiden birisiniz. Kendinizi yabancı gibi mi hissediyorsunuz?
Hayır ama pek çok insan (erkek ve kadın) hala tütünü sevmesine rağmen dışarı itildiğimiz doğru.

Ama yine de baskı onu kesmenizi gerektirecek kadar değil. Yoksa sadece kabul edilebilir düzeyde bir ahlaksızlığı korumak mı istiyorsunuz?
Şu anda sadece huzuru korumaya çalışıyorum ama bir gün iş o noktaya geldiğinde bir şans vermek isterim. Doğru zaman henüz gelmedi. Tabii ki bu beni rahatsız ediyor ama aynı zamanda gerçekten hoşuma gidiyor. Ayrıca bunu işle de ilişkilendirdim. Sigara içmek düşünmeme, konsantre olmama ve öğrenmeme yardımcı oluyor ki bu da tam olarak işimin gerektirdiği şey. Çekimler arasında ya da senaryoyu okurken ışığı yakıyorum ve bunu nasıl yapacağımı düşünüyorum. Hepimizin koltuk değnekleri var. Bazıları puro, bazıları çikolata veya sakız. Bana göre bağımsız insan diye bir şey yoktur.

Bir haftayı atlatıp günü toparlayabiliyordum. Bugün grubun konserinden sonra arkadaşlarımla birkaç bira içeceğim ve üç gün boyunca iyileşeceğim.

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

FAVORİ

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 178 CZK tasarruf edersiniz

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 446 CZK tasarruf edersiniz

Bugün katılın ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'in üzerinde premium makale
  • Okuyucuda gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz erişim