Jharkhand oyuncusu Howrah’da otoyol soygun girişiminde vurularak öldürüldü | Batı Bengal’de Kalküta Haberleri

BaDe

New member
HOWRAH: Jharkhand’dan bir aktris, otoyolda bir soygun girişimi sırasında vurularak öldürüldü. Batı Bengal Howrah Çarşamba günü bölge.
Bir youtuber ve aktris olan Riya Kumari, bir film yapımcısı olan kocası Prakash Kumar ve iki yaşındaki kızları ile birlikte Ulusal Otoyol 16 üzerinden arabayla Kolkata’ya gidiyorlardı.
Kumar, sabah 6 civarında Bagnan polis karakolundaki Mahishrekha yakınlarında durdu. Kısa süre sonra üç kişilik bir çete, eşyalarını çalmaya çalışırken ona saldırdı. Polis, karısı adamı kurtarmak için koştuğunda, onu vurup hemen kaçtıklarını söyledi.
Görünüşe göre erkekler çifte anlamadıkları Bengalce hitap ettiler. Koca, gazetecilerle yaptığı konuşmalarda düşmanlığı dışlamadı, ancak neden saldırıya uğrayabilecekleri hakkında hiçbir fikri olmadığını ve katillerin kendisi gibi turistler olduğunu varsaydığını söyledi.
Kumar, yardım aramak için eşini araca bindirerek yaklaşık 3 km sürdü. Kulgachia-Pirtala’da otoyolda bazı insanları görünce onlara olayı anlattı.
Polis, yerel sakinlerin Kumar’a karısını Uluberia’daki SCC Tıp Fakültesi ve Hastanesine götürmesine yardım ettiğini ve burada doktorların onun öldüğünü açıkladığını söyledi.
Polis, olayı soruşturduklarını ve aynı zamanda adamı sorguladıklarını söyledi.
Bir polis, “Adamla konuştuk ve kızı çok küçük olduğu için daha sonra başını belaya sokmak istemediğimiz için onunla daha sonra konuşabiliriz. Yardım için adama yaklaşan yerel halkla da konuşacağız” dedi. . söz konusu.
Adli tıp incelemesi için arabalarına el konulduğunu söyledi.
(PTI girişi ile)