İzole edin ama koruyun. Komünizm burada sık sık Milena Steinmasslov’dan özür diler

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Röportaj sırasında aklıma ilk gelen, kitap gibi konuşması ve saçlarını kitap gibi kesmesi hayranlığıydı. Pitom bana doğal olmayan ve beceriksiz görünmedi. Onun aranan bir retorik öğretmeni olmasına şaşmamalı.

Sinemalarda bir ilk olan Nm Sırları filminde, felç geçirdikten sonra geleceği pek ümitsiz olsa da oğlunuzun hayatı için bir dişi aslan gibi savaşıyorsunuz. Aynı zamanda bir üretim ve anlama bozukluğu olan afaziden de muzdariptir. Sanırım iki oğlu olan bir anne olarak sen de aynı şekilde davranırdın, değil mi?
Bir avcı, müdahale etmediği sürece asla %100 emin olamaz. Ama eminim ben de aynısını yapardım. Özellikle ben de benzer düşüncelere sahip olurdum ve olanlara karşı aktif olarak mücadele etmem gerekirdi. Uğruna mücadele etmem gerekmese bile duyarsız teşhisten dolayı mutlu olmak isterim, vazgeçip bunu bir gerçek olarak kabul edemem. Bu yüzden en çok onun karakterine, sadece Senato ile değil, aynı zamanda kaderle olan savaşta da kendini yenme yeteneğine hayranım. İyimserlik aynı zamanda bu hayale ulaşmanıza da yardımcı olacaktır.

Düğünü planlamaya başladığımızda kendisine Roman’ın adını alacağımı söyledim. Bana oynamamamı ve kendime öyle bakmamamı tavsiye etti. Eğer onun oğluyla evleniyorsam sorun çıkarmaya tamamen hazırım. Haklıydı.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

şimdi İndirim -45%

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 6 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 5 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim