İşte ChatGPT’nin BJP’nin temel politikaları hakkında söyleyecekleri

MyHoca

New member
İşte ChatGPT'nin BJP'nin temel politikaları hakkında söyleyecekleri

YENİ DELHİ: BJP ulusal başkan yardımcısı Baijayant Jay Panda Pazartesi günü bir tweet ile birlikte yapay zeka (AI) destekli bir sohbet robotunun gücünü vurgulayan bir video klip paylaştı. ChatGPT “Teknolojilerin hızla geliştiği bir çağda” bu yeni dijital iletişim yöntemlerinden yararlanmanın politikacılara bağlı olduğunu söyledi. Tweet’te Panda, ChatGPT’den “ne işe yaradığını görmek” için BJP’nin politikalarını listelemesini istediğini söyledi.

Ekteki videoda ChatGPT, BJP politikalarının milliyetçilik, sosyal adalet ve iyi yönetişimin temel ilkeleri etrafında toplandığından bahsediyor.

Ardından, ulusal güvenlik, ekonomik reform (GST ve Make in India girişiminden bahsettiği yerde), sosyal adalet, eğitim reformu (NEP), sağlık, tarım reformu (PMFBY, PM-KISAN) alanlarında alınan bazı önemli politika kararlarını listeler. ), altyapı geliştirme ve dijital Hindistan.

Sonunda, partinin odak noktasının gelişmeye ve ülkenin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamaya devam ettiğinden bahsediyor.

Timesofindia.com, BJP liderinden ChatGPT’ye aynı soruyu sordu ve şu yanıtı aldı:

Chatbot, BJP’nin milliyetçiliğe (Hint değerlerini ve kültürünü teşvik etme) odaklandığından bahsetti; büyümeyi, yatırımı ve istihdam yaratmayı amaçlayan ekonomik reformlar; kırsal gelişim; iyi yönetişim, eğitim ve ulusal güvenlik.

Ayrıca Modi hükümetinin iki girişiminden de bahsetti: “sağlık, eğitim ve tarım dahil olmak üzere ekonominin çeşitli sektörlerinde teknoloji ve dijital platformların kullanımını teşvik etmek için” Dijital Hindistan; Ve Sabka CtsSabka Vikas: “BJP’nin kalkınmanın faydalarının, ayrıcalıklardan yoksun ve marjinalleştirilmiş olanlar da dahil olmak üzere toplumun tüm kesimlerine ulaşmasını sağlama vizyonu”.

FacebooktwitterLinkedIn