Hayata dair bir kitap yazdı. Janek Ledeck’e göre bazen kendimi yaşlı bir şempanze gibi hissediyorum

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Knka Vere, oğlu Jon tarafından parçalandı. Forget Shakespeare! adlı müzikali deniyorlar ama filmin prömiyeri Ocak ayında Hybernia Tiyatrosu’nda yapılacak. Röportajda onun hakkında konuşun.

Basında ilk olarak Shakespeare müzikalini unutun! Kızların Beethoven ve Ledecky’nin müziğinin yanı sıra ateş, lateks, hip-hop rap ve Beruk, Melk ve Hovnivlov’un İngilizcesini sahnede pomo topuyla beklediklerini fark ettim. Sanırım tuhaf olacak
O olacak! Yanlış mizaha dayanan, kızlar için iyi bir yozlaşmış komedi. Oyun, ilk müzikali Othello’yu sahnelemek üzere olan hırslı, ödüllü bir yönetmenin de katıldığı bir tiyatro topluluğunu konu alıyor. Tiyatronun mali durumunun felaket olması nedeniyle, yeni sahibi ona yaz prömiyerini 14 gün içinde hazırlamasını, aksi takdirde tiyatronun kapatılacağını söyledi.

Hiçbir yerde Kore ve Japonya’daki kadar iyi eleştiriler almadım. Orada gerçekten sadece müziğe ve librettoya değer veriyorlar, halbuki bizim ülkemizde eleştirmenler bu eserin Na ptky we’re a köstebek şarkısını söyleyen Ledeck adlı adam tarafından bestelendiği gerçeğini göz ardı edebiliyorlar.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz